Parimatch Кубок України 2021/2022: призначення офіційних осіб на матчі-відповіді другого попереднього раунду

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на повторні поєдинки другого попереднього етапу Parimatch Кубка України сезону 2021/2022.

19 листопада 

«Автомобіліст-Бульвар» (Житомир) – «Любарт» (Луцьк)
15:00. м. Житомир, ФОК
Арбітри:
 М. Кравченко, С. Федорченко (обидва – Київ), О. Костюк (Житомир)
Хронометрист: В. Тарасюк (Житомир) 
Спостерігач арбітражу: С. Подворний (Хмельницький)
Перший матч: «Любарт» (Луцьк) – «Автомобіліст-Бульвар» (Житомир) – 6:1

20 листопада 

КІВС «Енергія-2» (Львів) – «SkyUp» (Київ)
12:00. м. Львів, ПС «Галичина»
Арбітри:
 Т. Дем'янчук, П. Липецький (обидва – Івано-Франківськ), Б. Лепак (Львів)
Хронометрист: О. Щепанський (Львів) 
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів)
Перший матч: «SkyUp» (Київ) – КІВС «Енергія-2» (Львів) – 8:3

«Comfort Life» (Буча) – «Human» (Дніпро)
12:00. м. Буча, «Академія спорту»
Арбітри:
 В. Бородін, Д. Коваль (обидва – Київ), М. Кравченко (Київ)
Хронометрист: Д. Кравченко (Київ)
Спостерігач арбітражу: В. Кузьменко (Київ)
Перший матч: «Human» (Дніпро) – «Comfort Life» (Буча)​ – 2:3

«INTER» (Донецьк) – «In.IT» (Львів)
12:30. м. Київ, СК КПІ
Арбітри:
О. Максименко (Миколаїв), К. Гринь (Київська обл.)
Хронометрист: В. Лозинський (Київ) 
Спостерігач арбітражу: Р. Хоботов (Київ)
Перший матч: «In.IT» (Львів) – «INTER» (Донецьк) – 1:5

«Адвокат і Ко» (Кременчук) – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя)
13:00. м. Кременчук, СК «Політехнік»
Арбітри:
 Р. Гейло, Ю. Бабушкін (обидва – Біла Церква), А. Звягінцев (Кременчук)
Хронометрист: М. Коробко (Кременчук)
Спостерігач арбітражу: С. Тулєпов (Кременчук)
Перший матч: «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «Адвокат і Ко» (Кременчук) –​ 8:1

«Гепард» (Харків) – «CLUST-NPU» (Київ)
13:30. м. Харків, СК «Каразінський»
Арбітри:
 І. Андрєєв, В. Стрижак (обидва – Дніпро), Ю. Воложенко-мол. (Харків)
Хронометрист: А. Грінченко (Харків)
Спостерігач арбітражу: І. Аладін (Луганська обл.)
Перший матч: «CLUST-NPU» (Київ) – «Гепард» (Харків) –​ 1:2

«Технологія-Агросвіт» (Суми) – «Геологія» (Кременчук)
14:00. м. Суми, Палац студентського спорту СумДУ 
Арбітри:
 Д. Чумак (Харків), К. Кандибей (Дніпро), А. Савельєв (Суми)
Хронометрист: М. Мисловська (Суми)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків) 
Перший матч: «Геологія» (Кременчук) – «Технологія-Агросвіт» (Суми) –​ 4:5

«Хмельницькі Делікатеси» (Хмельницький) – «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)
14:30. м. Хмельницький, СК ГУНП
Арбітри:
О. Макаренко (Радомишль), О. Костюк (Житомир), О. Глядик (Хмельницький)
Хронометрист: Ю. Жмурко (Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: М. Подраний (Житомир) 
Перший матч: «Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – «Хмельницькі Делікатеси» (Хмельницький) –​ 3:1

«BudmonsteR» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни)
14:45. м. Київ, СК КПІ
Арбітри:
 Д. Дудка (Обухів), В. Васильєв (Бровари), В. Ткаченко (Київ)
Хронометрист: В. Лозинський (Київ) 
Спостерігач арбітражу: М. Чубінський (Київ) 
Перший матч: «Рятувальник» (Ромни) – «BudmonsteR» (Київ) – 1:3

«Ужнет» (Ужгород) – «Урожай» (Чернівці)
15:00. м. Ужгород, СК «Юність»
Арбітри:
 Орест Дуцяк, М. Проць (обидва – Дрогобич), М. Герчук (Львівська обл.)
Хронометрист: П. Сітек (Львів)
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Дрогобич) 
Перший матч: «Урожай» (Чернівці) – «Ужнет» (Ужгород) – ​8:3

«Юрінновація» (Київ) – «Бастіон» (Львів)
17:00. м. Київ, СК КПІ
Арбітри:
 Ю. Костенко, Л. Юзвенко (обидві – Київ), В. Ткаченко (Київ)
Хронометрист: В. Лозинський (Київ)
Спостерігач арбітражу: В. Фролов (Київ)
Перший матч: «Бастіон» (Львів) – «Юрінновація» (Київ) –​ 11:0

21 листопада

«Славута» (Славута) – «Галицька здоба» (Львів) 
13:00. м. Славута, СК «Здоров'я»
Арбітри:
 В. Гарасимків (Ковель), О. Леончук (Луцьк), Н. Бас (Луцьк)
Хронометрист: В. Заставський (Славута)
Спостерігач арбітражу: Р. Матвіюк (Луцьк)
Перший матч: «Галицька здоба» (Львів) – «Славута» (Славута) –​ 4:4

«Нікма» (Запоріжжя) – «SKIDKA» (Київ)
14:30. м. Запоріжжя, ПС ЗАБ
Арбітри:
 М. Нечипуренко, І. Литвиненко (обидва – Кривий Ріг), А. Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: В. Беляєв (Запоріжжя) 
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро) 
Перший матч: «SKIDKA» (Київ) – «Нікма» (Запоріжжя) –​ 1:2

«Легіон» (Дніпро) – «Б.Є.Д.А.» (Миколаїв)
15:00. м. Дніпро, СК «OLIMPIA +»
Арбітри:
 Я. Опришко (Кременчук), О. Гопка (Черкаси), І. Андрєєв (Дніпро)
Хронометрист: В. Стрижак (Дніпро)
Спостерігач арбітражу: С. Туржанський (Запоріжжя) 
Перший матч: «Б.Є.Д.А.» (Миколаїв) – «Легіон» (Дніпро) –​ 3:10

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 12 31
2 ХІТ (Київ) 12 26
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 24
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 11 16
5 Viva Cup (Харків) 10 11
6 Енергія (Львів) 12 11
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11 10
8 АФФК Суми (Суми) 11 9
9 Сокіл (Хмельницький) 11 6
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 4 10
2 Рятувальник (Ромни) 5 8
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 4 7
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 5 7
5 Comfort Life (Буча) 3 1
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 3 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 5 11
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4 8
3 In.IT (Львів) 4 7
4 КІВС Енергія-2 (Львів) 5 6
5 Любарт (Луцьк) 5 4
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 5 2

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!