Перша ліга 2020/2021: призначення арбітрів на матчі другого туру (групи 2-4)

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки першого та другого турів у групах 2-4 чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Група 2 (Славута)

21 травня

19:30. «Юрінновація» (Київ) – «InBevDSINPU» (Київ). Київ, СК КПІ
Арбітри:
М. Мисловська (Суми), Л. Юзвенко, Ю. Костенко (обидва – Київ)
Хронометрист: В. Лозинський (Київ)
Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ) 

22 травня

15:00. «Славута» (Славута) – «InBevDSINPU» (Київ) 
Арбітри:
Д. Божко (Хмельницький), В. Дзюра, В. Кулай (обидва – Рівне)
Хронометрист: І. Заставський (Славута)
Спостерігач арбітражу: С. Подворний (Хмельницький) 

23 травня

13:00. «Славута» (Славута) – «Юрінновація» (Київ)
Арбітри:
В. Дзюра, В. Кулай, І. Гуринець (всі – Рівне)
Хронометрист: І. Заставський (Славута)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне) 

Група 3 (Запоріжжя)

21 травня

14:00. «АРПИ» (Донецьк) – «Черкасиобленерго» (Черкаси)
Арбітри:
І. Дудінов, І. Андрєєв (обидва – Дніпро), А. Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: О. Гусєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро) 

22 травня

12:00. «INTER» (Донецьк) – «Черкасиобленерго» (Черкаси) 
Арбітри: 
А. Ноєв, Д. Валуєв, А. Ісаєв (всі – Запоріжжя)
Хронометрист: О. Гусєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: С. Туржанський (Запоріжжя)

23 травня

12:00. «АРПИ» (Донецьк) – «INTER» (Донецьк)
Арбітри:
І. Андрєєв, І. Дудінов (обидва – Дніпро), А. Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: О. Гусєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: М. Гулідов (Дніпро) 

Група 4 (Миколаїв)

21 травня (1 тур)

20:30. «Авангард» (Одеса) – «Автолокомотив» (Южноукраїнськ)
Арбітри:
М. Нечипуренко, І. Литвиненко (обидва – Кривий Ріг), О. Максименко (Миколаїв)
Хронометрист: Р. Думяк (Миколаїв)
Спостерігач арбітражу: С. Болілий (Миколаїв) 

22 травня 

16:00. «Авангард» (Одеса) – «Доманівка» (Доманівка)
Арбітри:
І. Литвиненко, М. Нечипуренко (обидва – Кривий Ріг), С. Ключник (Миколаїв)
Хронометрист: Р. Думяк (Миколаїв)
Спостерігач арбітражу: С. Болілий (Миколаїв) 

23 травня

12:00. «Доманівка» (Доманівка) – «Авангард» (Одеса)
Арбітри:
О. Максименко, В. Зігура, С. Ключник (всі – Миколаїв)
Хронометрист: Р. Думяк (Миколаїв)
Спостерігач арбітражу: С. Болілий (Миколаїв) 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!