Перша ліга 2020/2021: призначення арбітрів на матчі першого туру (групи 2-4)

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки першого та другого турів у групах 2-4 чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Група 2 (Київ, НПУ)

14 травня

12:00. «InBevDSINPU» (Київ) – «Юрінновація» (Київ)
Арбітри:
Р. Гейло, Ю. Бабушкін (обидва – Біла Церква)
Спостерігач арбітражу: Р. Хоботов (Київ) 

15 травня

13:30. «InBevDSINPU» (Київ) – «Славута» (Славута)
Арбітри:
О. Єлшанський, А. Савельєв (обидва – Суми)
Спостерігач арбітражу: М. Чубінський (Київ) 

16 травня

13:00. «Юрінновація» (Київ) – «Славута» (Славута)
Арбітри:
О. Сидорук (Вінниця), О. Макаренко (Радомишль)
Спостерігач арбітражу: Г. Гора (Київ) 

Група 3 (Черкаси)

14 травня

12:00. «Черкасиобленерго» (Черкаси) – «АРПИ» (Донецьк)
Арбітри:
Я. Опришко, А. Звягінцев (обидва – Кременчук), О. Гопка (Черкаси)
Хронометрист: В. Урста (Черкаси)
Спостерігач арбітражу: С. Тулепов (Кременчук) 

15 травня

12:00. «INTER» (Донецьк) – «АРПИ» (Донецьк)
Арбітри:
О. Гопка (Черкаси), М. Кравченко (Київ), О. Євтушевський (Черкаси)
Хронометрист: В. Урста (Черкаси)
Спостерігач арбітражу: М. Зубко (Черкаси) 

16 травня

12:00. «Черкасиобленерго» (Черкаси) – «INTER» (Донецьк)
Арбітри:
Я. Опришко, А. Звягінцев (обидва – Кременчук), О. Гопка (Черкаси)
Хронометрист: В. Урста (Черкаси)
Спостерігач арбітражу: С. Тулепов (Кременчук) 

Група 4 (Южноукраїнськ)

14 травня

18:00. «Автолокомотив» (Южноукраїнськ) – «Доманівка» (Доманівка)
Арбітри:
С. Ключник, В. Зігура, О. Максименко (всі – Миколаїв)
Хронометрист: Р. Думяк (Миколаїв)
Спостерігач арбітражу: С. Болілий (Миколаїв) 

15 травня (Миколаїв, 2-й тур)

19:00. «Доманівка» (Доманівка) – «Автолокомотив» (Южноукраїнськ)
Арбітри:
С. Ключник, О. Максименко, В. Зігура (всі – Миколаїв)
Хронометрист: Р. Думяк (Миколаїв)
Спостерігач арбітражу: С. Болілий (Миколаїв) 

17 травня

20:30. «Автолокомотив» (Южноукраїнськ) – «Авангард» (Одеса)
Арбітри:
О. Максименко, С. Ключник, В. Зігура (всі – Миколаїв)
Хронометрист: Р. Думяк (Миколаїв)
Спостерігач арбітражу: С. Болілий (Миколаїв) 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!