Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 13-й тур
FT Продексім (Херсон) 3-0 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 3-1 АФФК Суми (Суми)
FT Viva Cup (Харків) 1-6 ХІТ (Київ)
FT Ураган (Ів.-Франківськ) 3-3 Енергія (Львів)
Parimatch Екстра-ліга 2021/2022. 14-й тур
12:00 АФФК Суми (Суми) ?-? Продексім (Херсон)
12:00 ХІТ (Київ) ?-? Сокіл (Хмельницький)
13:00 Енергія (Львів) ?-? Viva Cup (Харків)
Parimatch Кубок України 2021/2022. Третій попередній етап
13:00 Human (Дніпро) ?-? Любарт (Луцьк)
13:00 INTER (Донецьк) ?-? Бастіон (Львів)
14:00 SkyUp (Київ) ?-? Технологія-Агросвіт (Суми)
14:00 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) ?-? Славута (Славута)
Перша ліга 2021/2022. Група Схід. 5-й тур
FT Черкасиобленерго (Черкаси) 7-6 Comfort Life (Буча)
FT Рятувальник (Ромни) 5-0 Автомобіліст-Бульвар (Житомир)
FT ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 3-6 SkyUp (Київ)
Перша ліга 2021/2022. Група Захід. 5-й тур
FT Славута (Славута) 4-0 Любарт (Луцьк)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 3-2 КІВС Енергія-2 (Львів)
FT Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 2-2 In.IT (Львів)
Перша ліга 2021/2022. Група Захід. 4-й тур
19:30 In.IT (Львів) ?-? Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
Вища ліга (жінки) 2021/2022. Група 1. 2-й тур
FT Луганочка (Луганська обл.) 10-3 Синельникове (Синельникове)
FT Mezzo-Збірна Харківської області (Харків) 11-1 Кобра (Білокуракине)
Вища ліга (жінки) 2021/2022. Група 1. 3-й тур
13:15 Синельникове (Синельникове) ?-? Mezzo-Збірна Харківської області (Харків)
12:00 Багіра-ДЮСШ (Лиман) ?-? Луганочка (Луганська обл.)
Вища ліга (жінки) 2021/2022. Група 2. 2-й тур
FT Будстар-НПУ (Київ) 5-3 Дніпро (ж) (Черкаси)
FT ДЮСШ №1-Збірна м. Хмельницького (Хмельницький) 6-7 Ладомир (Вол.-Волинський)
FT Легіон-Університет (Луцьк) 3-2 Новий Львів (Львів)
Вища ліга (жінки) 2021/2022. Група 2. 3-й тур
14:30 Дніпро (ж) (Черкаси) ?-? ДЮСШ №1-Збірна м. Хмельницького (Хмельницький)
Вища ліга (жінки) 2021/2022. Група 3. 2-й тур
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 5-0 Енергія (Київ)
FT Бровари-Фенікс (Бровари) 2-6 Лідер-Збірна Полтавської області (Полтавська обл.)
Вища ліга (жінки) 2021/2022. Група 3. 3-й тур
16:00 Лідер-Збірна Полтавської області (Полтавська обл.) ?-? Лідер Груп (Черкаси)
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 12 31
2 ХІТ (Київ) 12 26
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 24
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 11 16
5 Viva Cup (Харків) 10 11
6 Енергія (Львів) 12 11
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11 10
8 АФФК Суми (Суми) 11 9
9 Сокіл (Хмельницький) 11 6
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 4 10
2 Рятувальник (Ромни) 5 8
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 4 7
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 5 7
5 Comfort Life (Буча) 3 1
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 3 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 5 11
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4 8
3 In.IT (Львів) 4 7
4 КІВС Енергія-2 (Львів) 5 6
5 Любарт (Луцьк) 5 4
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 5 2

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!