Перша ліга 2018/2019. 1 тур
FT Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 8-1 Атлетік (Бровари)
FT Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 4-3 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Кобра (Харків) 0-3 Черкаси (Черкаси)
FT АФФК Суми (Суми) 3-0 Рятувальник (Ромни)
Перша ліга 2018/2019. 2 тур
FT Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 5-0 Кобра (Харків)
FT Атлетік (Бровари) 4-5 АФФК Суми (Суми)
FT Рятувальник (Ромни) 1-1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Черкаси (Черкаси) 1-0 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2018/2019. 3 тур
FT Атлетік (Бровари) 8-3 Кобра (Харків)
FT АФФК Суми (Суми) 1-1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 1-4 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
FT Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 5-0 Черкаси (Черкаси)
Перша ліга 2018/2019. 4 тур.
FT Атлетік (Бровари) 2-6 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 4-2 Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
FT Кобра (Харків) 1-3 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT Черкаси (Черкаси) 1-2 Рятувальник (Ромни)
Перша ліга 2018/2019. 5 тур.
FT Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 13-1 Кобра (Харків)
FT АФФК Суми (Суми) 2-1 Черкаси (Черкаси)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 3-4 Атлетік (Бровари)
FT Рятувальник (Ромни) 1-6 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2018/2019. 6 тур
FT Черкаси (Черкаси) 1-10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Кобра (Харків) 1-4 Рятувальник (Ромни)
FT Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 0-0 АФФК Суми (Суми)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 1-2 Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
Перша ліга 2018/2019. 7-й тур.
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 7-2 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
FT Рятувальник (Ромни) 7-3 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT АФФК Суми (Суми) 9-4 Кобра (Харків)
FT Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 2-3 Атлетік (Бровари)
Перша ліга 2018/2019. 9-й тур
FT Черкаси (Черкаси) 2-10 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3-2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT АФФК Суми (Суми) 5-3 Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
FT Рятувальник (Ромни) 9-7 Атлетік (Бровари)
Перша ліга 2018/2019. 8-й тур
FT Атлетік (Бровари) 7-3 Черкаси (Черкаси)
FT Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 6-6 Рятувальник (Ромни)
FT Кобра (Харків) 0-7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 2-4 АФФК Суми (Суми)
Перша ліга 2018/2019. 10-й тур
FT Атлетік (Бровари) 1-4 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6-5 Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
FT Черкаси (Черкаси) 2-1 Кобра (Харків)
FT Рятувальник (Ромни) 6-1 АФФК Суми (Суми)
Перша ліга 2018/2019. 11-й тур
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7-0 Черкаси (Черкаси)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5-2 Рятувальник (Ромни)
FT АФФК Суми (Суми) 4-1 Атлетік (Бровари)
FT Кобра (Харків) 0-11 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2018/2019. 18-й тур
FT Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 6-0 Черкаси (Черкаси)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 1-7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Атлетік (Бровари) 7-5 Рятувальник (Ромни)
FT Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 9-4 АФФК Суми (Суми)
Перша ліга 2018/2019. 12-й тур
FT Черкаси (Черкаси) 5-14 Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 2-2 АФФК Суми (Суми)
FT Кобра (Харків) 3-11 Атлетік (Бровари)
FT Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 8-0 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2018/2019. 13-й тур
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3-1 Атлетік (Бровари)
FT Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 3-1 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
FT Рятувальник (Ромни) 6-3 Черкаси (Черкаси)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 5-0 Кобра (Харків)
Перша ліга 2018/2019. 17-й тур
FT Черкаси (Черкаси) 2-9 Атлетік (Бровари)
FT АФФК Суми (Суми) 5-0 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5-0 Кобра (Харків)
FT Рятувальник (Ромни) 1-2 Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
Перша ліга 2018/2019. 14-й тур
FT Черкаси (Черкаси) 4-7 АФФК Суми (Суми)
FT Кобра (Харків) 0-5 Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
FT Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 6-0 Рятувальник (Ромни)
FT Атлетік (Бровари) 6-4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2018/2019. 15-й тур
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 5-0 Черкаси (Черкаси)
FT АФФК Суми (Суми) 2-3 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
FT Рятувальник (Ромни) 5-0 Кобра (Харків)
FT Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 5-5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2018/2019. 16-й тур
FT АФФК Суми (Суми) 5-0 Кобра (Харків)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 1-3 Рятувальник (Ромни)
FT Атлетік (Бровари) 5-10 Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
FT Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 0-2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 13 34
2 ХІТ (Київ) 13 29
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 24
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 11 16
5 Енергія (Львів) 13 14
6 Viva Cup (Харків) 11 11
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11 10
8 АФФК Суми (Суми) 12 9
9 Сокіл (Хмельницький) 12 6
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 4 10
2 Рятувальник (Ромни) 5 8
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 4 7
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 5 7
5 Comfort Life (Буча) 3 1
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 3 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 5 11
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 5 11
3 In.IT (Львів) 5 7
4 КІВС Енергія-2 (Львів) 5 6
5 Любарт (Луцьк) 5 4
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 5 2

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!