Друга ліга 2018/2019. Група 1. 1-й тур
FT Олімпік (Ужгород) 6-2 УТЕІ (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 9-3 Кам'яниця (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 5-2 Вікінг (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 3-3 Юніпов (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 2-й тур.
FT Медея (Ужгород) 5-0 Юніпов (Ужгород)
FT Олімпік (Ужгород) 0-3 Вікінг (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 5-3 Кам'яниця (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 6-9 УТЕІ (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 3-й тур.
FT Олімпік (Ужгород) 11-4 Кам'яниця (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 4-10 Вікінг (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 7-3 УТЕІ (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 5-5 Юніпов (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 4-й тур
FT Вопак (Ужгород) 4-8 Кам'яниця (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 2-4 УТЕІ (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 3-2 Вікінг (Ужгород)
FT Олімпік (Ужгород) 6-2 Юніпов (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 5-й тур.
FT Вопак (Ужгород) 5-6 Олімпік (Ужгород)
FT Вікінг (Ужгород) 3-5 Кам'яниця (Ужгород)
FT УТЕІ (Ужгород) 6-6 Юніпов (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 0-3 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 6-й тур
FT Медея (Ужгород) 6-6 Олімпік (Ужгород)
FT УТЕІ (Ужгород) 9-1 Кам'яниця (Ужгород)
FT Вікінг (Ужгород) 5-5 Юніпов (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 4-7 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 7-й тур
FT Юніпов (Ужгород) 6-6 Кам'яниця (Ужгород)
FT Вікінг (Ужгород) 2-1 УТЕІ (Ужгород)
FT Олімпік (Ужгород) 4-4 Ужнет (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 5-0 Вопак (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 8-й тур
FT Юніпов (Ужгород) 2-2 Вопак (Ужгород)
FT УТЕІ (Ужгород) 6-4 Олімпік (Ужгород)
FT Кам'яниця (Ужгород) 3-6 Медея (Ужгород)
FT Вікінг (Ужгород) 4-5 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 9-й тур
FT Юніпов (Ужгород) 0-3 Медея (Ужгород)
FT Вікінг (Ужгород) 2-4 Олімпік (Ужгород)
FT УТЕІ (Ужгород) 9-5 Вопак (Ужгород)
FT Кам'яниця (Ужгород) 2-4 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 10-й тур
FT УТЕІ (Ужгород) 4-5 Медея (Ужгород)
FT Вікінг (Ужгород) 0-5 Вопак (Ужгород)
FT Кам'яниця (Ужгород) 5-6 Олімпік (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 0-7 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 11-й тур
FT Кам'яниця (Ужгород) 3-9 Вопак (Ужгород)
FT Вікінг (Ужгород) 4-7 Медея (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 3-6 Олімпік (Ужгород)
FT УТЕІ (Ужгород) 2-7 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 12-й тур
FT Юніпов (Ужгород) 1-7 УТЕІ (Ужгород)
FT Кам'яниця (Ужгород) 3-3 Вікінг (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 4-3 Медея (Ужгород)
FT Олімпік (Ужгород) 3-4 Вопак (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 13-й тур
FT Олімпік (Ужгород) 3-5 Медея (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 3-0 Вопак (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 4-9 Вікінг (Ужгород)
FT Кам'яниця (Ужгород) 2-7 УТЕІ (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 14-й тур
FT Вопак (Ужгород) 2-6 Медея (Ужгород)
FT Кам'яниця (Ужгород) 2-9 Юніпов (Ужгород)
FT УТЕІ (Ужгород) 3-1 Вікінг (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 4-2 Олімпік (Ужгород)
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 13 34
2 ХІТ (Київ) 13 29
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 24
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 11 16
5 Енергія (Львів) 13 14
6 Viva Cup (Харків) 11 11
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11 10
8 АФФК Суми (Суми) 12 9
9 Сокіл (Хмельницький) 12 6
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 4 10
2 Рятувальник (Ромни) 5 8
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 4 7
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 5 7
5 Comfort Life (Буча) 3 1
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 3 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 5 11
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 5 11
3 In.IT (Львів) 5 7
4 КІВС Енергія-2 (Львів) 5 6
5 Любарт (Луцьк) 5 4
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 5 2

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!