Перша ліга 2019/2020. 1-й тур
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 3-0 Володимир (Вінниця)
FT Продексім-2 (Херсон) 11-5 Бердянськ (Бердянськ)
Перша ліга 2019/2020. 2-й тур
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11-0 Продексім-2 (Херсон)
FT Рятувальник (Ромни) 6-3 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2019/2020. 3-й тур
FT Бердянськ (Бердянськ) 1-9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Продексім-2 (Херсон) 4-8 Володимир (Вінниця)
Перша ліга 2019/2020. 4-й тур
FT Володимир (Вінниця) 14-3 Бердянськ (Бердянськ)
FT Рятувальник (Ромни) 11-4 Продексім-2 (Херсон)
Перша ліга 2019/2020. 5-й тур
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 17-3 Володимир (Вінниця)
FT Продексім-2 (Херсон) 4-1 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT Бердянськ (Бердянськ) 5-11 Рятувальник (Ромни)
Перша ліга 2019/2020. 6-й тур
FT Рятувальник (Ромни) 1-5 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 10-0 Бердянськ (Бердянськ)
Перша ліга 2019/2020. 7-й тур
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 8-2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT Володимир (Вінниця) 5-1 Рятувальник (Ромни)
Перша ліга 2019/2020. 8-й тур
FT Бердянськ (Бердянськ) 1-5 Продексім-2 (Херсон)
FT Володимир (Вінниця) 6-1 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2019/2020. 9-й тур
FT Продексім-2 (Херсон) 1-2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 3-2 Рятувальник (Ромни)
Перша ліга 2019/2020. 10-й тур
FT Володимир (Вінниця) 5-5 Продексім-2 (Херсон)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 8-0 Бердянськ (Бердянськ)
Перша ліга 2019/2020. 14-й тур
FT Рятувальник (Ромни) 3-3 Володимир (Вінниця)
Перша ліга 2019/2020. 11-й тур
FT Продексім-2 (Херсон) 5-6 Рятувальник (Ромни)
FT Бердянськ (Бердянськ) 4-7 Володимир (Вінниця)
Перша ліга 2019/2020. 12-й тур
FT Рятувальник (Ромни) 5-0 Бердянськ (Бердянськ)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4-2 Продексім-2 (Херсон)
FT Володимир (Вінниця) 6-4 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка)
Перша ліга 2019/2020. 13-й тур
FT Бердянськ (Бердянськ) 4-5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6-3 Рятувальник (Ромни)
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 13 34
2 ХІТ (Київ) 13 29
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 24
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 11 16
5 Енергія (Львів) 13 14
6 Viva Cup (Харків) 11 11
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11 10
8 АФФК Суми (Суми) 12 9
9 Сокіл (Хмельницький) 12 6
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 4 10
2 Рятувальник (Ромни) 5 8
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 4 7
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 5 7
5 Comfort Life (Буча) 3 1
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 3 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 5 11
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 5 11
3 In.IT (Львів) 5 7
4 КІВС Енергія-2 (Львів) 5 6
5 Любарт (Луцьк) 5 4
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 5 2

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!