Кубок України 2020/2021. Перший попередній етап
FT ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 5-5 Карбон (Черкаси)
FT Нікма (Запоріжжя) 0-5 ДДХ (Дніпро)
FT Городенка (Городенка) 0-5 Хмельницькі Делікатеси (Хмельницький)
FT Галицька здоба (Львів) 3-6 Рівнестандарт-ДЮСШ №4 (Рівне)
FT Юрінновація (Київ) 2-11 Гепард (Харків)
FT Теремно Хліб (Луцьк) 2-2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT INTER (Донецьк) 2-1 Яско (Вінниця)
FT Бастіон (Львів) 2-2 Любарт (Луцьк)
FT BudmonsteR (Київ) 2-2 Рятувальник (Ромни)
FT Геологія (Кременчук) 13-1 Сервіс-Люкс (Суми)
FT ELDORADO (Київ) 3-3 SKIDKA (Київ)
FT Карбон (Черкаси) 0-1 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя)
FT Human (Дніпро) 0-3 АРПИ (Донецьк)
FT Хмельницькі Делікатеси (Хмельницький) 5-0 Городенка (Городенка)
FT АРПИ (Донецьк) 1-5 Human (Дніпро)
FT ДДХ (Дніпро) 2-4 Нікма (Запоріжжя)
FT Рівнестандарт-ДЮСШ №4 (Рівне) 3-3 Галицька здоба (Львів)
FT Сервіс-Люкс (Суми) 0-5 Геологія (Кременчук)
FT Любарт (Луцьк) 2-3 Бастіон (Львів)
FT Гепард (Харків) 13-1 Юрінновація (Київ)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4-2 Теремно Хліб (Луцьк)
FT Яско (Вінниця) 4-11 INTER (Донецьк)
FT Рятувальник (Ромни) 0-2 BudmonsteR (Київ)
FT SKIDKA (Київ) 2-3 ELDORADO (Київ)
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 13 34
2 ХІТ (Київ) 13 29
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 24
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 11 16
5 Енергія (Львів) 13 14
6 Viva Cup (Харків) 11 11
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11 10
8 АФФК Суми (Суми) 12 9
9 Сокіл (Хмельницький) 12 6
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 4 10
2 Рятувальник (Ромни) 5 8
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 4 7
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 5 7
5 Comfort Life (Буча) 3 1
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 3 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 5 11
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 5 11
3 In.IT (Львів) 5 7
4 КІВС Енергія-2 (Львів) 5 6
5 Любарт (Луцьк) 5 4
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 5 2

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!