Друга ліга 2019/2020. Група №1. 1-й тур
FT Медея (Ужгород) 7-4 Худльово (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 0-4 Вопак (Ужгород)
FT Уж (Ужгород) 0-3 Беркут (Мукачево)
FT Ужнет (Ужгород) 5-2 Патріот (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 2-й тур
FT Ужнет (Ужгород) 4-1 Медея (Ужгород)
FT Худльово (Ужгород) 4-3 Уж (Ужгород)
FT Беркут (Мукачево) 6-3 Юніпов (Ужгород)
FT Патріот (Ужгород) 5-0 Вопак (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 3-й тур
FT Вопак (Ужгород) 2-4 Беркут (Мукачево)
FT Юніпов (Ужгород) 3-5 Худльово (Ужгород)
FT Уж (Ужгород) 3-7 Ужнет (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 4-0 Патріот (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 4-й тур
FT Худльово (Ужгород) 2-2 Вопак (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 3-2 Юніпов (Ужгород)
FT Патріот (Ужгород) 1-4 Беркут (Мукачево)
FT Медея (Ужгород) 7-1 Уж (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 5-й тур
FT Беркут (Мукачево) 7-3 Худльово (Ужгород)
FT Уж (Ужгород) 4-3 Патріот (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 1-5 Ужнет (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 2-13 Медея (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 6-й тур
FT Ужнет (Ужгород) 3-3 Беркут (Мукачево)
FT Патріот (Ужгород) 4-4 Худльово (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 6-5 Вопак (Ужгород)
FT Уж (Ужгород) 4-1 Юніпов (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 7-й тур
FT Вопак (Ужгород) 4-8 Уж (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 5-3 Патріот (Ужгород)
FT Беркут (Мукачево) 0-1 Медея (Ужгород)
FT Худльово (Ужгород) 2-4 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 8-й тур
FT Худльово (Ужгород) 5-8 Медея (Ужгород)
FT Патріот (Ужгород) 2-6 Ужнет (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 4-2 Юніпов (Ужгород)
FT Беркут (Мукачево) 3-5 Уж (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 9-й тур
FT Вопак (Ужгород) 0-2 Патріот (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 0-5 Беркут (Мукачево)
FT Медея (Ужгород) 3-6 Ужнет (Ужгород)
FT Уж (Ужгород) 3-3 Худльово (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 10-й тур
FT Патріот (Ужгород) 3-4 Медея (Ужгород)
FT Беркут (Мукачево) 6-2 Вопак (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 3-2 Уж (Ужгород)
FT Худльово (Ужгород) 4-3 Юніпов (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 11-й тур
FT Беркут (Мукачево) 4-2 Патріот (Ужгород)
FT Юніпов (Ужгород) 2-7 Ужнет (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 4-7 Худльово (Ужгород)
FT Уж (Ужгород) 4-5 Медея (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 12-й тур
FT Патріот (Ужгород) 4-2 Уж (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 2-2 Юніпов (Ужгород)
FT Худльово (Ужгород) 1-5 Беркут (Мукачево)
FT Ужнет (Ужгород) 9-2 Вопак (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 13-й тур
FT Юніпов (Ужгород) 2-4 Уж (Ужгород)
FT Худльово (Ужгород) 2-1 Патріот (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 1-6 Медея (Ужгород)
FT Беркут (Мукачево) 6-2 Ужнет (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 14-й тур
FT Ужнет (Ужгород) 4-2 Худльово (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 5-5 Беркут (Мукачево)
FT Патріот (Ужгород) 4-3 Юніпов (Ужгород)
FT Уж (Ужгород) 9-4 Вопак (Ужгород)
Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 8 17
2 Продексім (Херсон) 7 16
3 ХІТ (Київ) 6 14
4 Viva Cup (Харків) 6 10
5 Енергія (Львів) 7 9
6 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 6 7
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 3
8 АФФК Суми (Суми) 6 3
9 Сокіл (Хмельницький) 6 2
Команда І О
1 Фінляндія (ж) 1 3
2 УКРАЇНА (ж) 1 3
3 Чехія (ж) 1 0
4 Бельгія (ж) 1 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!