Наші за кордоном - 13. Огляд виступів українських легіонерів + ВІДЕО

Офіційний сайт Асоціації футзалу України представляє огляд національних чемпіонатів країн, в яких грають українські футзалісти.

Білорусь

Минулого тижня у чемпіонаті Білорусі був зіграний 14-й тур.

«Сталіца» (Мінськ) – «Лідсельмаш» (Ліда) – 1:1 (1:1)

Після матчів за збірну України брати Грицини та Тарас Королишин повернулися до столиці Білорусі та взяли участь у центральному матчі туру. Проте відзначитись результативними діями їм не вдалося, як і чотирьом українцям у складі «Лідсельмашу». Королишин, Воронін та Рось були вписані в протокол гри, як гравці, що отримали жовті картки за брудну гру.

Відеоогляд матчу

«Аматар» (Брест) – «Вітен» (Орша) – 1:2 (0:0)
Голи українців:
у гостей Андрій Чернієнко-1, Роман Кордоба-1

Андрій Чернієнко та Роман Кордоба вирішили долю матчу в Бресті. Ще один «енергетик» Дмитро Клочко отримав жовту картку за неспортивну поведінку.

«Охрана-Динамо» (Мінськ) – «Граніт» (Мікашевічі) – 4:1 (1:1)

Після поразки в Мінську «Граніт», за який весь матч відіграли Віталій Багряк та Володимир Бобильов, втратив місце у зоні плей-оф, опустившись на 10-ту сходинку турнірної таблиці.

«УВС-Динамо» (Гродно) – «БЧ» (Гомель) – 2:3 (0:1)
Гол українців: у господарів Денис Мазний-1

Гол Дениса Мазного, забитий у другом таймі за рахунку 0:3, не допоміг господарям уникнути поразки. «Залізничник» Микита Можейко грав у другій четвірці, а голкіпер гомельчан Ігор Байдак у цій грі був у запасі.

«Форте» (Могильов) – «Дорожнік» (Мінськ) – 4:1 (2:0)

«Фортівець» Дмитро Іванов у цій грі залишився в запасі, проте голкіпер «шляховиків» Максим Лисенко провів на майданчику весь матч.

«Щучин» – «Борісов-900» (Борісов) – 1:1 (0:0)
Гол українців:
у гостей Анатолій Доманський-1

М’яч Анатолія Доманського дозволив команді Олександра Хурсова уникнути поразки в грі з аутсайдером Вищої ліги. Сам граючий наставник «Борісова-900» і став автором результативної передачі. Борісовчанин Євген Юнаков отримав жовту картку за брудну гру.

«ВРЗ» (Гомель) – «Динамо-БНТУ» (Мінськ) – 4:1 (2:1)
у господарів Євген Рогачов-1

М’яч Євгена Рогачова, забитий на 8-й хвилині, став переможним для гомельських «вагоноремонтників». Його одноклубник Євген Клочко отримав жовту картку за брудну гру, але це не завадило йому разом голкіпером «ВРЗ» Юрієм Дегтяренком увійти до трійки кращих гравців матчу.

Чехія

Минулого тижня у чемпіонаті Чехії були зіграні матчі 12-го туру.

«ЕРА-ПАК» (Хрудім) – «Оцель» (Тршинець) – 5:0 (2:0)

Дмитро Литвиненко та Олександр Сорокін тренерським штабом чемпіона Чехії на цю гру не були заявлені.

Польща

У чемпіонаті Польщі минулого тижня відбулися матчі 11-го туру.

«Лех Канцелярія» (Сломники) – «Пяст» (Глівіце) – 2:6 (1:2)

Господарі з Сергієм Ковалем та Романом Вахулою у складі зазнали болючою поразки на своєму майданчику, чим дозволили безпосередньому конкуренту впритул наблизитися до себе.

«Клірекс» (Хожув) – «Ред Дрегонс» (Пнєви) – 5:1 (2:0)

«Клірекс», кольори якого захищає Вадим Іванов, у другій половині першого кола набрав серйозні оберти, і після четвертої перемоги поспіль вперше в сезоні вклинився до чільної шістки.

«МКФ Сольне Място» (Величка) – «Рекорд» (Бєльсько-Бяла) – 0:6 (0:3)
Голи українців: у гостей Олександр Бондар-3

У другому матчі поспіль Олександр Бондар забив три м’ячі, чим довів свій гольовий реєстр вже до 14-ти м’ячів. А «Рекорд», тим часом, продовжив трощити своїх суперників по Екстракласі, до того ж, демонструючи вражаючу результативність – більш ніж 8 м’ячів за гру.

«AZS UG» (Гданськ) – «Гатта Актив» (Здуньська-Воля) – 3:5 (1:1)

Максим Паутяк взяв участь у переможному матчі віце-чемпіонів Польщі в Гданську, проте вихованцю одеського футзалу так і не вдалося за все перше коло відкрити свій лік влучним ударам підчас виступів за «Гатту Актив».