Головна / Кубок України (U-10)

Кубок України (U-10): результати матчів третього дня та розклад трансляцій четвертого

Пропонуємо вашій увазі підсумки матчів третього ігрового дня та розклад прямих трансляцій сьогоднішніх поєдинків Кубка України (U-10), який триває у Шостці.

2 жовтня

Читати бiльше »»

Кубок України (U-10): результати матчів другого дня та розклад трансляцій третього

Пропонуємо вашій увазі підсумки матчів другого ігрового дня та розклад прямих трансляцій сьогоднішніх поєдинків Кубка України (U-10), який триває у Шостці.

1 жовтня

Читати бiльше »»

Кубок України (U-10): результати матчів першого дня та розклад трансляцій другого

Пропонуємо вашій увазі підсумки матчів першого ігрового дня та розклад прямих трансляцій сьогоднішніх поєдинків Кубка України (U-10), який триває у Шостці.

30 вересня

Читати бiльше »»

Комітет ДЮФ АФУ запрошує команди для участі у Кубку України (U-10)

Комітет дитячо-юнацького футзалу АФУ розпочинає набір команд для участі у Кубку України (U-10), який проходитиме з 30 вересня по 4 жовтня.

Місцем проведення турніру стане місто Шостка (Сумська обл.).

З усіх питань щодо участі просимо звертатися до відповідального за організацію:

Читати бiльше »»

Кубок України (U-10). Результати групового етапу + розклад матчів вирішальних днів

У Києві триває чемпіонат України серед юнаків 2008-2009 років народження. До вашої уваги результати першого ігрового дня та розклад турніру.

УЧАСНИКИ:

Читати бiльше »»

Кубок України U-10. Результати третього ігрового дня

У Чорноморську тривають змагання серед юнаків 2008-09 р.н. Вчора за результатами останніх поєдинків групового етапу та стикових матчів стали відомими команди, які боротимуться за 1-9 місця.

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 12 31
2 ХІТ (Київ) 12 26
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 24
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 11 16
5 Viva Cup (Харків) 10 11
6 Енергія (Львів) 12 11
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11 10
8 АФФК Суми (Суми) 11 9
9 Сокіл (Хмельницький) 11 6
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 4 10
2 Рятувальник (Ромни) 5 8
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 4 7
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 5 7
5 Comfort Life (Буча) 3 1
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 3 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 5 11
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4 8
3 In.IT (Львів) 4 7
4 КІВС Енергія-2 (Львів) 5 6
5 Любарт (Луцьк) 5 4
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 5 2

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!