Асоціація футзалу України провела форум для тренерів команд Parimatch Екстра-ліги і збірних України

Сьогодні у Києві відбулася зустріч представників Асоціації футзалу України з тренерами команд елітного дивізіону та збірних України.

Участь у заході взяли Максим Павленко (головний тренер НФК «Ураган»), Дмитро Бербенцев (в.о. головного тренера МФК «Продексім»), Олександр Хурсов (головний тренер ФК «ДЕ ТРЕЙДИНГ»), Валерій Легчанов (головний тренер ФК «Енергія»), Олег Лук’яненко (тренер ФК «ХІТ»), Михайло Токар (тренер СК «Сокіл»), Олександр Косенко (головний тренер чоловічої збірної України), Олег Шайтанов (головний тренер жіночої збірної України), Віталій Одегов (головний тренер юнацьких збірних України), а також спортивний директор АФУ та голова Комітету з організації та проведення змагань Валентин Вакула і голова Комітету арбітражу Сергій Кравцов.

Розмова була побудована у форматі дискусії та обміну думок. Кожен учасник міг висловити свої думки щодо актуальних питань саме з позиції тренерської роботи. У першій частині було обговорено бачення сторін щодо розвитку дитячого футзалу в Україні: створення шкіл, освіта для тренерів, а також вибудовування клубної вертикалі. Окремо було висловлено побажання з приводу зміни курсу проведення навчальних програм для тренерів в Україні й як один з варіантів – спробувати адаптувати португальські або іспанські програми для навчання тренерів до українських реалій.

Під час другої частини зустрічі тренери висловили думки щодо свого бачення розвитку ліги на майбутнє та формату проведення як чемпіонату, так і кубкових змагань.

Третьою частиною заходу стало обговорення питання арбітражу. З невеличкою промовою щодо підсумків частини сезону, що минула виступив голова Комітету арбітражу АФУ Сергій Кравцов.

З учасниками дискусії були обговорені різноманітні ігрові моменти як з українського так і з закордонних чемпіонатів, а також кожен з присутніх міг поставити своє питання щодо різноманітного трактування ігрових епізодів. Також тренерами було висловлене побажання щодо повернення рубрики «Післямова» на регулярній основі, а також відновлення діяльності програми «Екстра-футзал».

Наступну подібну зустріч учасники домовилися провести напередодні матчів Фіналу Восьми Parimatch Кубка України в онлайн-форматі.

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 38
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 36
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 16 22
5 Viva Cup (Харків) 16 20
6 Енергія (Львів) 16 18
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 16 14
8 АФФК Суми (Суми) 15 9
9 Сокіл (Хмельницький) 15 6
Команда І О
1 Португалія 1 3
2 Нідерланди 1 3
3 УКРАЇНА 1 0
4 Сербія 1 0
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 5 13
2 Рятувальник (Ромни) 7 11
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 6 11
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 6 8
5 Comfort Life (Буча) 6 7
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 6 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 7 15
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 14
3 Любарт (Луцьк) 7 10
4 In.IT (Львів) 7 8
5 КІВС Енергія-2 (Львів) 7 6
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 7 5

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!