Друга ліга: результати першого ігрового тижня (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

У Другій лізі двома матчами стартував перший ігровий тиждень. Пропонуємо вашій увазі результати зіграних поєдинків.

Група 1

Для вінничан домашній матч проти опонентів з Дунаївців склався нелегко. По-перше – гості нав’язали боротьбу. По-друге – вони змусили вінницьку команду часто фолити. В результаті вже на 11-й хвилині у «Вінниці2 було шість командних фолів, і Ганін покарав за це, реалізувавши дабл-пенальті. Але підопічні Олександра Самолюка дуже швидко відігрались завдяки голу Костюка. Втім, за підсумками першого тайму жодній з команд не вдалося схилити шальки терезів на свою користь. Натомість, усе кардинально змінилось у другому таймі. Особливо варто відзначити гравця «Вінниці» Фелікса Міранду. Так сталося, що за рахунку 2:1 на користь господарів саме автогол Міранди дозволив «Дунаївцям» зрівняти рахунок. Але незадовго до кінця матчу той же таки Міранда зміг вирвати перемогу для своєї команди. Завдяки цій звитязі «Вінниця» стала одноосібним лідером групи 1.

МФК «Вінниця» (Вінниця) – МФК «Дунаївці-CRISPUS» (Дунаївці) - 3:2
Костюк (13), Драган (32), Фелікс Міранда (39) - Ганін (11 - з 10-метрового), Фелікс Міранда (33 - автогол).
Попередження: Костюк (36) - Морозов (34).

Група 2

У Сумах місцевий «Сумихімпром-СДПУ» мав бажання порадувати своїх вболівальників перемогою над дебютантом Другої ліги – роменським «Рятувальником». Роменчани в це міжсезоння не тільки вимушено понизились у класі, а і залишились без кількох лідерів. Тим не менш, команда з Ромен змогла трохи оновити склад. А вже у поєдинку проти «Сумихімпрому-СДПУ» саме підпічні Ігоря Салівона відкрили рахунок у матчі. Однак, сумчани теж не забарилися з відповіддю – на 7-й хвилині Лисенко зрівняв рахунок. Ти не менш, це не завадило гостям незабаром знову повести у рахунку після того, як Баранник зробив дубль. І саме він дозволив гостям піти на перерву, ведучи у рахунку. А вже через деякий час після поновлення гри Чухненко зміцнив перевагу гостей. До честі сумських футзалістів, вони не падали духом і намагалися знайти слабкі місця у захисті «Рятувальника». Проте, це не вдавалося зробити. До того ж, підопічні тренерського тандему Гладов/Кравченко часто фолили. І якби Колесник на 35-й хвилині забив дабл-пенальті, то долю матчу було би на 85 % вирішено. Але промах роменського гравця дозволив сумчанам перевести подих та піти з п’ятим. Розіграш зайвого дав свої плоди, але Усатенко забив надто пісно, і у «Сумихімпрому-СДПУ» не залишалось часу на те, щоб врятувати гру.

«Сумихімпром-СДПУ» (Суми) – «Рятувальник» (Ромни) – 2:3
Лисенко (7), Усатенко (40) – Баранник (4, 15), Чухненко (24)
На 35-й хвилині Колесник («Рятувальник») не реалізував 10-метровий.