Екстра-ліга: «Енергія» стала першим фіналістом

У вітчизняній Екстра-лізі відбулись четверті поєдинки півфінальної серії плей-офф. За їх підсумками визначився перший фіналіст сезону. Ним стала львівська «Енергія». А суперник чинних чемпіонів України визначиться у п’ятому матчі серіх між харківським «Локомотивом» та херсонським «Продексімом».

Щось на кшталт холодного душу створили гравці львівської «Енергії» для своїх опонентів з «ХІТа». Вже на 3-й хвилині Михайло Грицина та Віталій Танський забили по м’ячу, що потім позначилося на ході всього поєдинку. Звичайно, ці два пропущених м’ячі вплинули на гру «ХІТа». Так, він намагався відійти від такого поганого початку. Особливо варто відзначити Колеснікова, який постійно не тільки виходив на ударні позиції, а і брав на себе роль лідера у важкі хвилини. Тому, і не дивно, що саме 14-й номер киян зміг забити у ворота «Енергії». Проте, це вже сталося у другому таймі після того, як рахунок став 3:0, а «ХІТ» почав грати вп’ятьох. Однак, такий промінь надії для киян швидко згас, коли на 27-й хвилині Віталій Радевич зробив рахунок 4:1. Варто віддати належне: гравці «ХІТа» намагались не здаватись, що і підтвердив гол Олександра Корнійчука. Однак, врятувати гру підопічним Олега Лук’яненка не вдалося. До того ж, на 35-й хвилині капітан «Енергії» Андрій Федюк забив п’ятий гол своєї команди у ворота «ХІТа». І саме цей гол остаточно вивів «зелено-білих» у фінал чемпіонату України серед команд Вищої ліги «Екстра-ліга» сезону 2016/2017 р. р.

«Енергія» (Льівів) – «ХІТ» (Київ) – 5:2
Голи:
Мих. Грицина (3), Танський (3), Багряк (23), Радевич (27), Федюк (35) – Колесніков (26), Корнійчук (29)
Попередження: Колесніков (13), А. Борсук (21), Корнійчук (40)
Рахунок у серії – 3:1

Після перемоги у третьому матчі серії харківський «Локомотив» наблизився до фіналу. Але для того, щоб забезпечити вихід туди, треба було перемогти і в четвертому матчі півфінальної серії. Враховуючи те, що на боці «Локо» були психологічна перевага та фактор рідного залу, «залізничники» теоретично мали би впоратися з цим завданням. Але по факту цей поєдинок перетворився на гру нервів, у якій обидві команди боялися припуститись фатальної помилки. Тому, протягом більшої частини гри на табло Палацу спорту «Локомотив» ім.. Г. Кірпи горіли нулі. Однак, на 35-й хвилині «Локомотиву» вдалося відкрити рахунок після розіграшу ауту та класної гри Миколи Білоцерківця, який блискуче виконав свої функції «стовпа». Після цього гра пожвавішала, і «Продексім» пішов відіграватись. І вже на 38-й хвилині херсонці зрівняли рахунок – зробив це Михайло Волянюк. Після цього гра перейшла в овертайм, де і стався ключовий епізод матчу. На 44-й хвилині херсонці розіграли аут, і Євген Сірий, намагаючись перервати простріл, зрізав м’яч у свої ворота. Цей автогол і вирішив другу матчу. 2:1 на користь «Продексіма», 2:2 у серії, і тепер наступного тижня у Херсоні буде зіграний вирішальний п’ятий матч півфінальної серії плей-офф Екстра-ліги.

«Локомотив» (Харків) – «Продексім» (Херсон) – 1:2 ОТ