«Odessa Open Cup». Weekdays. Підсумки другого ігрового дня

Пропонуємо вашій увазі огляд матчів другого ігрового дня «Odessa Open Cup-2020». Weekdays

Група В. «Star» (Київ) – «Інтер» (Донецьк) – 1:3 (0:1)
Голи: Іван Олійник (23) – Євген Яблонько (14, 20), Максим Літвінов (26)

Другий день турніру обіцяв низку вирішальний протистоянь за перепустки до Вищої ліги. Одним з них став поєдинок «Star» та «Інтера». Киян у цій зустрічі влаштовував навіть нічийний результат, зважаючи на кращу різницю забитих та пропущених у перших зустрічах.

Зрештою, напружена боротьба наприкінці першого тайму завершилася мінімальною перевагою донецького «Інтера» завдяки голу Яблонька на 14-ій хвилині.

У другому таймі спочатку той-таки Яблонько подвоїв гандикап «інтеристів», а потім Олійник повернув мінімальну різницю у рахунку. Втім, остаточно крапку у цій зустрічі поставив Літвінов, який дозволив своїй команді вийти до півфіналу з першого місця.

Група А. «Сокіл SW» (Херсон) – «Comfort Life» (Київ) – 1:3 (1:2)
Голи: Олексій Кісліцин (1) – Дмитро Медвідь (4), Віталій Гавриленко (10), Андрій Науменко (17)

Перший поєдинок групи А не ніс турнірних завдань для кожної з команд. «Соколята» вже не мали шансів піднятися вище четвертої сходинки, а кияни остаточно забронювали за собою першу сходинку.

Зрештою, Кісліцин вже на першій хвилині приголомшив лідера групи швидким голом. Столичний колектив знайшов гідну відповідь у вигляді голу Медвідя на четвертій хвилині, а до завершення тайму Гавриленко вже вивів вперед «Comfort Life».

Вже у другій двадцятихвилинці взяття воріт від Науменка остаточно вирішило питання переможця у цьому поєдинку.

Група А. «Рятувальник» (Ромни) – «Viatek» (Київ) – 1:0 (0:0)
Голи: Станіслав Носок (28)
Попередження: Андрій Назаров (11), Ярослав Гаврилюк (22, обидва – «Viatek»)

У заключному протистоянні групи А киянам була необхідна перемога, аби відправити роменчан у Кубок престижу. Обидва суперники поступилися «Comfort Life» та обіграли «Сокіл SW», однак, за додатковим показником вищою у таблиці був саме колектив Ігоря Салівона.

Зрештою, команди були надзвичайно близькими до того, аби розписати першу нічию на турнірі. Однак, на останній хвилині Носок остаточно поховав інтригу, вивівши «Рятувальник» до Вищої ліги.

Група B. «Anserglob» (Херсон) – «Металіст» (Миронівка) – 3:1 (1:0)

Голи: Анатолій Масалов (12) – Тарас Шмельов (18 – автогол), Віктор Данилів (20 – автогол), Ярослав Іщенко (26)
Попередження: Максим Шкапа (18)

Груповий етап у турнірі буднього завершувало херсонсько-миронівське протистояння. Обидві команди не мали набраних залікових очок, тож все одно потрапляли до Кубка престижу. Питанням було лише місце у таблиці.

Зрештою, перемогу у заочній боротьбі за третю сходинку здобули підопічні Олексія Левченка. У першому таймі Масалов вивів херсонців вперед, а після перерви Данилів та Шмельов вразили власні ворота. Натомість, взяття воріт від Іщенка вже нічого не змінило.

4. «Металіст» (Миронівка) – 0 очок

Вища ліга. 1/2 фіналу. «Інтер» (Донецьк) – «Рятувальник» (Ромни) – 2:2 (0:1). Пенальті – 7:8
Голи: Ярослав Заворотній  (20, 24) – Андрій Анцибор (4), Олексій Прокопчук (27)

Боротьбу за першу перепустку до фіналу Вищої ліги вели «Інтер» та «Рятувальник». Роменчани минулоріч грали у фіналі турніру буднього дня і намагалися повторити цей результат знову.

Натомість, донеччани також вже не раз заявляли про свої чемпіонські амбіції. Втім, першими підкріпити своє бажання вдалося команді Ігоря Салівона. На 4-ій хвилині рахунок у зустрічі відкрив Анцибор.

Решту справ команди відклали на заключну восьмихвилинку. Там зусиллями заворотнього «інтеристи» вийшли вперед. Однак, Прокопчук врятував нічийний результат для команди з Сумщини. Зрештою, знак оклику у цій зустрічі був поставлений у серії пенальті. У гостей не забив Віталій Радченко. Натомість, у господарів невдалі спроби до свого пасиву занесли Яблонько і Поліщук. Як підсумок, «рятувальники» вдруге поспіль гратимуть у фіналі «Odessa Open Cup». Weekdays.

Вища ліга. 1/2 фіналу. «Comfort Life» (Київ) – «Star» (Київ) – 4:2 (3:0)
Голи: Артем Шундрик (1, 14), Дмитро Медвідь (3), Віталій Гавриленко (16) – Сергій Макаренко (18), Андрій Ардашніков (28)
Попередження: Ігор Фещенко (20) – Андрій Ардашніков (10), Олександр Данько (14), Іван Селівоненко (20)
Вилучення: Сергій Олійник (8 – «Star»)

Вже друге київське дербі у рамках турніру завершилося перемогою команди Віктора Цоя.

Запорукою успіху «Comfort Life» стали швидкі голи від Шундрика та Медвідя. Той-таки Шундрик і Гавриленко довели гандикап переможців групи А до чотирьох голів. Заключні десять хвилин більше вдало провели «зірки». Однак, зусиллями Макаренка і Ардашнікова у воротах їхнього суперника побувало два голи. Тож, завтра у фіналі Вищої ліги зіграють «Рятувальник» і «Comfort Life», а бронзу виборюватимуть «Інтер» та «Star».

Кубок престижу. 1/2 фіналу. «Anserglob» (Херсон) – «Сокіл SW» (Херсон) – 7:1 (1:0).
Голи: Роман Ленський (10, 18, 19, 23), Анатолій Масалов (18), Олександр Лата (22) – Олександр Соловйов (15)
Попередження: Олександр Лата (25)

Першим фіналістом Кубка Престижу став херсонський «Anserglob». «Будівельники» зустрічалися зі своїми земляками – «Сокіл SW».

До перерви одним голом відзначився Ленський, вивівши команду Олексія Левченка вперед. У другій двадцятихвилинці Соловйов зробив показники на табло рівними. Однак, після цього забивали лише господарі. Ще тричі Ленський, Масалов та Лата довели рахунок до розгромного – 7:1.

Кубок престижу. 1/2 фіналу. «Viatek» (Київ) – «Металіст» (Миронівка) – 2:2 (1:0). Пенальті – 5:4
Голи: Ярослав Гаврилюк (10), Андрій Назаров (23) – Антон Харченко (4, 25)
Попередження: Дмитро Якубець (25 – «Viatek»)

У фіналі Кубка престижу «Anserglob» зіграє з «Viatek». Кияни у надскладній боротьбі здолали миронівський «Металіст».

Рахунок у поєдинку відкрили саме гості завдяки голу Харченка. Втім, Гаврилюк відновив статус-кво. Кульмінація зустрічі припала на її кінцівку. Назаров за 5 хвилин до завершення вперше вивів столичну команду вперед. Втім, Харченко зумів відзначитися вдруге і перевів визначення переможця у серію пенальті.

Удар Федоренка став єдиним з десяти, який не завершився голом. Як результат, миронівці змагатимуться лише за «бронзу» Кубка престижу.

Зазначимо, що усі вирішальні матчі турніру буднього дня відбудуться завтра.