Продексім – переможець «Lviv Open Cup-2020»

Команда Андре Броканело у наднапруженій фінальній зустрічі здолала львівську «Енергію» та вдруге поспіль завоювала Кубок Львівщини.

Пропонуємо вашій увазі результати матчів фінального ігрового дня «Lviv Open Cup-2020».

Матч за 5-те місце

«Фенікс» (Вінниця) – «Сокіл (Хмельницький) – 1:7 (1:2)
Сергій Литвиновський (20) – Єгор Донець (14), Артур Подлюк (18, 29, 29), Богдан Токар (25), Андрій Хамдамов (35), Владислав Первєєв (37)
Попередження: Олександр Біляченко (14), Фелікс Міранда (35) – Андрій Хамдамов (21)
Нереалізовані дабл-пенальті: Артур Подлюк (32), Андрій Хамдамов (35)

У матчі за п’яте місце зійшлися команди, що посіли треті сходинки у групах А та В. Втім, якщо на перший тайм сил для боротьби у вінничан, які у своїй групі поступилися «Енергії» та «Кардиналу-Рівне», вистачило, то у другій двадцятихвилинці представник Favbet Екстра-ліги взяв своє.

Як результат – сім забитих м’ячів від підопічних Романа Ковальчика.

Матч за 3-тє місце

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «ІнБев» (Житомир) – 6:2 (4:1)
Анатолій Мілінький (7), Володимир Кручок (9), Максим Мануйленко (13), Олександр Басич (19, 29), Роман Горпинич (35) – Денис Бланк (3), Роман Бакум (26)
Попередження: Максим Мануйленко (20), В’ячеслав Кожем’яка (27, обидва – «Кардинал-Рівне»)

У протистоянні четвертої та п’ятої команд чемпіонату – гору знову взяли рівняни. Підопічні Михайла Соколовського жодного разу не зуміли обіграти «кардиналівців» минулого сезону. Неприємна серія продовжилася і на Кубку Львівщини. У групі підопічні Ігоря Москвичова здолали «Фенікс», однак, поступилися «Енергії», а «ІнБев» взяв гору над «Соколом», втім, зазнав поразки від «Продексіма».

На третій хвилині Бланк відкрив рахунок у зустрічі. Проте, вже до перерви «Кардинал-Рівне» відзначився чотири рази. Зрештою, підсумковим рахунком зустрічі стала впевнена звитяга рівнян з результатом 6:2.

Фінал

«Енергія» (Львів) – «Продексім» (Херсон) – 1:2 (0:1)
Юрій Когут (26) – Михайло Зварич (14), Дмитро Сорокін (22)
Попередження: Олег Легендзевич (26), Мар’ян Пелех (27) – Михайло Волянюк (10), Михайло Зварич (37)

Вчорашня товариська зустріч між цими командами стала своєрідною репетицією перед фіналом. У четвер з рахунком 3:1 тріумфував чинний чемпіон Favbet Екстра-ліги та володар Кубка Львівщини-2019 – херсонський «Продексім».

Перший тайм сьогоднішнього поєдинку також лишився за «мельниками». Єдиний м’яч у стартовій половині зустрічі на свій рахунок записав Зварич.

Швидка контратака, і на 22-ій хвилині Сорокін подвоїв гандикап херсонців. Після цього підопічні Валерія Легчанова перехопили ініціативу. Когут відіграв один м’яч, а господарі турніру мали майже 14 хвилин, щоб спробувати наздогнати суперника.

Втім, надійна гра захисту та блискучі дії Ципуна дозволили команді Андре Броканело залишити трофей у своєму володінні, додавши його до нещодавного тріумфу на Кубку Водяна-2020.