«Чорне море» – переможець чемпіонату України серед ветеранів 40+ та 50+

Одеська команда здобула золоті медалі у двох вікових категоріях чемпіонату України серед ветеранів.

50+

Фінальний день

1 ліга. «Гарант» (Полтавська обл.) – «Авангард» (Новоград-Волинський) – 1:1
1 ліга. «Локомотив» (Лиман) – «Балта» – 2:1
Вища ліга. «Чорне море» (Одеса) – «Рівнестандарт» (Рівне) – 5:1
Вища ліга. «ТВД» (Львів) – «Союз-ХСС» (Донецьк-Харків) – 1:2
1 ліга. «Балта» – «Авангард» (Новоград-Волинський) – 3:2
1 ліга. «Локомотив» (Лиман) – «Гарант» (Полтавська обл.) – 3:1
Вища ліга. «Союз-ХСС» (Донецьк-Харків) – «Рівнестандарт» (Рівне) – 0:0
Вища ліга. «Чорне море» (Одеса) – «ТВД» (Львів) – 2:0

Підсумкові результати

Вища ліга

1. «Чорне море» – 42 очки
2. «Союз-ХСС» – 30 очок
3. «ТВД» – 28 очок
4. «Рівнестандарт» – 25 очок

Номінації

Найкращий гравець:
Олександр Косенко («Чорне море»)

Найкращий воротар:
Владислав Корнєєв («Чорне море»)

Найкращий бомбардир:
Сергій Торшин («Чорне море»)

Перша ліга

1. «Локомотив» – 23 очки (+7)
2. «Гарант» – 23 очки (-2)
3. «Авангард» – 17 очок
4. «Балта» – 15 очок
5. «Енергія+» – 13 очок
6. «Лабіринт» – 6 очок

40+

Фінальний день

1 ліга. «Динамо» (Суми) – «Олімп» (Южноукраїнськ) – 7:3
1 ліга. «Глорія» (Одеса) – «СКВ-Комфортне місто» (Сєвєродонецьк) – 3:2
Вища ліга. «ТВД» (Львів) – «АРПИ» (Донецьк) – 2:2
Вища ліга. «Чорне море» (Одеса) – «Володимирівка» (Волинська обл.) – 4:2
Вища ліга. Золотий матч. «Володимирівка» (Волинська обл.) – «Чорне море» (Одеса) – 2:4

Підсумкові результати

Вища ліга

1. «Чорне море» – 28 очок
2. «Володимирівка» – 25 очок
3. «ТВД» – 22 очки
4. «АРПИ» – 18 очок

Номінації

Найкращий гравець:
Олег Мірошник («Чорне море»)

Найкращий воротар:
Владислав Лисенко («Володимирівка»)

Найкращий бомбардир:
Олександр Бондар («Володимирівка»)

Перша ліга

1 «Глорія» – 17 очок
2 «СКВ-Комфортне місто» – 14 очок
3 «Динамо» – 13 очок
4 «Олімп» – 4 очки
5 «Мілове» – 0 очок

Пресслужба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 18 46
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 18 40
3 ХІТ (Київ) 18 36
4 Енергія (Львів) 18 32
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 18 20
6 ІнБев (Житомир) 18 19
7 Моноліт-Viva Cup (Харків) 18 18
8 АФФК Суми (Суми) 18 16
9 Сокіл (Хмельницький) 18 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 18 13
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда І О
1 Хорватія 6 18
2 УКРАЇНА 6 12
3 Данія 6 3
4 Албанія 6 3

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!