Favbet Кубок України 2020/2021: «Продексім» – перший фіналіст

Команда Андре Броканело здолала «Моноліт-Viva Cup» у рамках першої півфінальної зустрічі Favbet Кубка України.

Обидва тренери трошки змінили звичні стартові п’ятірки. У складі «Продексіма» з перших секунд на паркеті з’явився Бессалов, а у харків’ян місце у воротах посів Мірошниченко. Також у цій зустрічі наставники не могли розраховувати на дискваліфікованих Роніньо та Рибака.

Ключовою у поєдинку стала середина першого тайму. З різницею у хвилину потужний удар Дмитра Сорокіна вивів «мельників» вперед, а ще одна чудова атака херсонців завершилася результативним завершенням від Корсуна.

Підопічні Романа Перадзе (який, до слова, у другому таймі був вилучений з лавки для запасних) багато атакували й заключні 7,5 хвилин проводили з п’ятим польовим. Втім, досвід захисників суперника й стабільно вдалі дії Ципуна не дали змогу «Моноліту-Viva Cup» бодай скоротити різницю у рахунку.

Мали моменти й «мельники», але команда з Херсона не форсувала події, зважаючи на завтрашній фінальний матч, і довела звітну зустріч до перемоги – 2:0.

Суперник херсонців визначиться за підсумками другого півфінального поєдинку між АФФК «Суми» та «ХІТом».

Додамо, що найкращим гравцем зустрічі у складі «Продексіма» було визнано Дмитро Сорокіна, а серед харків’ян почесна відзнака дісталася Денису Овсяннікову.

«Продексім» (Херсон) – «Моноліт-Viva Cup» – 2:0 (2:0)
Голи: Сорокін (11), Корсун (12)

«Продексім»: Кирило Ципун – Петро Шотурма, Михайло Зварич, Ігор Корсун, Максим Бессалов – Дмитро Сорокін, Клаудіньо, Даніель Роза, Станіслав Моспан,– Віталій Скорий (к), Андреу Варгас, Володимир Маєвський, Андрій Заєць

«Моноліт-Viva Cup»: Дмитро Мірошниченко – Ілля Терентьєв, Денис Овсянніков (к), Дмитро Бондар, Владислав Моспан – Владислав Васильєв, Євген Пугач, Артем Головень, Ярослав Зміївський – Сава Лутай, Антон Масленніков, Владислав Сорокін, Дмитро Бутов, Руслан Положій