Кубок України. 1/8 фіналу. Огляд перших матчів

«Володимир» (Тиврів) – «Титан» (Покровське) – 5:9 (3:4)
Голи: Онищук (3, 8, 14, АГ), Міранда (11), Мазур (20), Чернега (31) – Мілінький (2), Шпигар (10), Калуков (20), Кожем'яка (34, 39), Єрьомін (35), Пічкуров (35), Шеховцов (38)
Попередження: Чернега (11), Міранда (30) – Шпигар (10), Лінник (28)

Перший стартовий свисток у рамках 1/8 фіналу пролунав у Вінниці, де тиврівський «Володимир» випробував свої сили на тлі представника Екстра-ліги. Господарям вдалося дати гідний бій своєму супернику. До 35-ї хвилини рахунок на табло СК «Нокаут» був 5:5, але на кінцівку колектив з Вінничини не вистачило.

Представник вищого за рангом дивізіону впродовж чотирьох хвилин 4 рази вразив володіння суперника, заробивши вагому перевагу перед поєдинком-відповідю у Покровському.

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «ХІТ» (Київ) – 2:3 (1:3)
Голи: Мануйленко (7, 38) – Педяш (3), Жук (16), Школьний (18)
Попередження: Свинарчук (34) – А. Борсук (34)

Центральний матч цієї стадії повністю виправдав свої очікування. Підопічні Дмитра Шувалова, який був відсутнім у Рівному з сімейних причин, приголомшили своїх опонентів вже на 3-ій хвилині, зусиллями Олександра Педяша. На це своїм взттям воріт за чотири хвилини відповів Максим Мануйленко, вирівнявши ситуацію у протистоянні.

Вирішальним у зустрічі став період з 16 по 18 хвилину, впродовж якого кияни відзначилися двічі завдяки голам Євгенія Жука та Олександра Школьного. Єдине на що спромоглися господарі – ще один м'яч Максима Мануйленка за дві хвилини до завершення. Тож, перед поєдинком у Києві столичні футзалісти мають мінімальну перевагу над своїми опонентами.

«Продексім» (Херсон) – «ІнБев/НПУ» (Житомир-Київ) – 6:1 (2:1)
Голи: Скорий (3, 21), Корсун (7), Клаудіньо (23), Роніньо (29), Шотурма (32) – Карбула (18)
Попередження: Клаудіньо (30)

Підопічні Хаві Родрігеса оформили вагому перевагу над своїм суперником у домашній зустрічі з підопічними Валерія Директоренка. До сьомої хвилини гості поступалися у рахунку з результатом 0:2 завдяки голам Віталія Скорого та Ігоря Корсуна. Однак, у другій половині першого тайму об'єднана команда з Житомира та Києва вирівняла ситуацію на паркеті та відзначилася м'ячем у роздягальню у виконанні Олександра Карбули.

Втім, після відпочинку «мельники» повністю перехопили ініціативу, відправивши у ворота «пивоварів» чотири м'ячі без відповіді. Тож, саме херсонці стали однією з двох команд, які мають найбільшу перевагу перед повторним поєдинком.

«Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 2:4 (1:1)
Гол: Сімка (7), Швед (37) – Когут (14, 21), Лебідь (25), Микитюк (27)
Попередження: Цілик (18), Колток (26)

Потішило івано-франківських вболівальників і дербі місцевих команд, яке спричинило справжній глядацький ажіотаж на трибунах місцевого КФВ. До слова, саме «мануфактурникам» вдалося вийти вперед у цій зустрічі. Рахунок на 7-ій хвилині відкрив Андрій Сімка. Минула рівно така сама кількість часу, і підопічні Максима Павленка вирівняли ситуацію у рахунку завдяки м'ячу Юрія Когута.

Ключовою у першому протистоянні між цими командами стала перша половина другого тайму. Шість хвилин знадобилося номінальним гостям, аби оформити перевагу у три м'ячі. Наприкінці зустрічі Назар Швед вдруге потішив вболівальників команди Івана Скіцка, але не більше. Тож, гандикап драконів перед другою зустріччю в Івано-Франківську складає два м'ячі.

«Альтернатива-Сервіт» (Київ) – «Епіцентр К-Авангард» (Одеса) – 6:1 (3:1)
Гол: Кіян (14, 16), Глуцький (17, 2П), Шайдюк (26), Хижняк (28), Макеєв (34) – Дрозд (11)
Попередження: Свиридов (14), Зеленчук (38)
Нереалізований дабл-пенальті: Глуцький (18)

Найбільша сенсація сталася у Києві, де місцева «Альтернатива-Сервіт» розгромила представника Екстра-ліги –​ «Епіцентр К-Авангард». Втім, перший м'яч у цій зустрічі забили саме гості, зусиллями Дмитра Дрозда. Реакція команди Миколи Костенка була більш ніж вагомою. Впродовж трьох хвилин столичні футзалісти відправила у ворота одеситів три м'ячі. Могла перевага господарів стати і більшою, але Іван Глуцький не зумів реалізувати свою другу спробу з десятиметрової позначки.

Після перерви забивали лише кияни. Євген Шайдюк, Максим Хижняк та Костянтин Макеєв подарували своїй команді перевагу у 5 голів перед матчем в Одесі. До слова, «Альтернатива-Сервіт» стала єдиним представником аматорських колективів, які перемогли у стартових поєдинках 1/8 фіналу.

«Сокіл» (Хмельницький) – «Viva Cup» (Харків) – 6:4 (2:2)
Первєєв (12), Борисевич (19), Подлюк (24, 35, 2П, 37, 2П), – Пугач (4, 21, 29), Овакімян (16), Батагов (40, АГ)
Попередження: Хамдамов (5), Борисевич (9) –​ Овакімян (23), Панасенко (24)
Вилучення: Вербовий (24) –​ Овакімян (24)
Нереалізований дабл-пенальті: Подлюк (39)

Ще один представник аматорів – харківський «Viva Cup» дав справжній бій 7-ій команді Екстра-ліги – хмельницькому «Соколу».

До 35-ї хвилини попереду були саме підопічні Романа Перадзе. Втім, перебір командних фолів дозволив господарям, зусиллями Артура Подлюка, двічі забити з 10-метрової позначки. А на останній хвилині Павло Батагов зрізав м'яч у власні ворота. Тож, колектив Романа Ковальчика здобув перевагу у два м'ячі перед матчем-відповідю у Харкові.

«Енергія» (Львів) – «Манзана» (Київ) – 3:1 (2:0)
Голи: Кузь (9), Легендзевич (10), Струк (40) – Нестерук (30)
Попередження: Гасюк (36)
Нереалізований дабл-пенальті: Войтенко (39)

Чинні володарі Кубка України розпочали свій похід за трофеєм з непростого двобою зі столичною «Манзаною». Вирішальною перевагою для «енергетиків» стали голи Тарася Кузя та Олега Легендзевича, які львів'яни забили наприкінці першої половини стартової двадцятихвилинки.

Втім, представники столиці не збиралися складати зброю і на 30-ій хвилині Віталій Нестерук скоротив гандикап господарів до мінімуму. За хвилини до завершення гості мали шанс зробити рахунок рівним, але Дмитро Войтенко не зумів реалізувати дабл-пенальті, а Степан Струк в одній з наступних атак повернув підопічним Валерія Легчанова перевагу у два м'ячі, з якою вони вирушатимуть до Києва на матч-відповідь.

«Food Centre-СумДУ» (Суми) – «АРПИ Запоріжжя» (Запорізька обл.) – 4:4 (1:1)
Голи: Мисловський (4), Ігумнов (25, пен.), Катеринін (28), Острога (30) – Харченко (4), Будін (30), Леміш (33, 34)
Попередження: Зеленський (40) – Гай (12), Оліщук (25)

Заключний зі стартових поєдинків 1/8 фіналу відбувся у Сумах. Підопічні Сергія Песоцького, які нині є одним з лідерів Першої ліги, зустрілися з чинним чемпіоном цього турніру. Протистояння вийшло надзвичайно запеклим. Та все ж, до середини другого тайму перевага господарів складала два м'ячі.

Втім, проти такого розвитку подію був Євген Леміш, який впродовж хвилини оформив дубль, дозволивши своїй команді завершити виїзну зустріч нічийним результатом. Тож, перед матчем у Запоріжжі команда Максима Павлюка матиме невелику перевагу за рахунок виїзних голів.