Кубок України: «Альтернатива» проходить у перший Попередній раунд

У Києві відбувся матч Кваліфікаційного етапу Кубку України, в якому зустрічались місцеві «Альтернатива» та «Анреал-ATRIX». Після того, як напередодні «Альтернатива» програла у «Futsal Masters Cup» броварському «Атлетику» (1:3), виникало питання: чи встигнуть «біло-зелені» повністю відновитись? Відповідь дали самі підопічні Миколи Костенка, які з перших хвилин взяли гру під свій контроль. А вже на 5-й хвилині Євген Заєць вивів «Альтернативу» вперед. Після цього номінальні господарі продовжили грати у свою гру, час від часу створюючи моменти для взяття воріт Миколи Кучера. А от гравці «Анреал-ATRIX» не могли знайти свою гру – давалося взнаки стартове хвилювання, яке з плином часу не проходило. Тим не менш, під кінець першого тайму «червоно-чорні» все-таки спробували створити щось небезпечне біля воріт Дмитра Шульги, проте зрівняти рахунок до перерви їм не вдалося.

З початком другої половини гри гравці «Альтернативи» знову пішли вперед великими силами, бажаючи якнайшвидше закріпити свою перевагу. Але зробити це їм вдалося лише незадовго до екватору тайму, коли Вадим Атаманенко зробив рахунок 2:0. Такий рахунок давав підопічним Миколи Костенка більш реальні шанси на перемогу та вихід до наступного раунду Кубку України. Але варто віддати належне «анреалівцям», які мали кілька можливостей для того, щоб бодай би відквитати один гол. Однак, зробити їм це не вдалося, і «Альтернатива» змогла довести гру до перемоги.

Отже, за підсумками Кваліфікаційного етапу (який складався з одного матчу) саме «Альтернатива» проходить до наступного раунду, і вже наступного тижня ця команда зустрінеться з хмельницькою «Фемідою-Старлайф».

«Альтернатива» (Київ) – «Анреал-ATRIX» (Київ) – 2:0
Голи: Заєць (5), Атаманенко (26)
Попередження: Хижняк (8) – Лісовий (33), Шорніков (36)