Кубок України: огляд матчів 18-19 листопада

Відбулись перші матчі другого етапу Попереднього раунду Кубка України з футзалу сезону 2016/2017 років. Нагадаємо, що на цій стадії команди боротимуться за вихід до 1/8 фіналу. А поки що пропонуємо Вашій увазі огляд поєдинків, які вже відбулися.

Програма перших поєдинків другого етапу Попереднього раунду Кубка України відкривалась у Києві, де місцевий «Епіцентр К3» приймав дніпровський «ЮВІКО». Вже на 3-й хвилині кияни пропустили гол, автором якого став колишній гравець криворізького «Привата» Віталій Таранович. Після цього «будівельники» довго шукали ключі до воріт Олександра Ларка, щоб зрівняти рахунок. Але замість цього могли пропустити вдруге. Проте, фарт у тих епізодах був на боці підопічних Олега Шайтанова. А вже у другому таймі «Епіцентр К3» вийшов більш зарядженим на гру, і це дало свої плоди. На 29-й хвилині Романовський зрівняв рахунок, а трохи згодом Макаєв вивів господарів уперед. Могли кияни забити і третій м’яч, але не змогли реалізувати більшість через вилучення Кренця. Таким чином, перше протистояння між «Епіцентром К3» та «ЮВІКО» закінчилося мінімальною перемогою киян, і долю путівки в 1/8 фіналу від цієї пари вирішить матч-відповідь у Дніпрі.

«Епіцентр К3» (Київ) – «ЮВІКО» (Дніпро) – 2:1
Романовський (29), Макаєв (34) – Таранович (3)
Попередження: Жук (39)
Вилучення: Кренц (35)

Не менш захоплюючим був поєдинок у Сумах. Те, що і «СумДУ», і «Епіцентр К10» налаштовані на перемогу в цьому матчі, показав стартовий відрізок. Вже на 7-й хвилині рахунок був 2:2, і обидві команди намагалися не відсиджуватись в обороні. Однак, «гол у роздягальню» від сумчанина Сороки став неприємною несподіванкою для гостей з Івано-Франківська.

Після перерви господарі майданчику змогли довести свою перевагу до трьох м’ячів, і рахунок на табло легкоатлетичного манежу СумДУ був 5:2 на користь підопічних Сергія Песоцького. Але «СумДУ» вже привчив своїх вболівальників до «валідольних» поєдинків. Вато було «студентам» зробити послаблення у грі, як івано-франківці цим скористались і зробили рахунок нічийним – 5:5. Однак, останнє слово залишилось за господарями: Бабинін оформив дубль і поставив крапку в першому кубковому протистоянні «СумДУ» та «Епіцентра К10» - 6:5 на користь «студентів», на яких тепер чекає нелегкий виїзд до Івано-Франківська.

«СумДУ» (Суми) – «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) – 6:5
Ігумнов (5), Пустовойт (7, 28), Сорока (20), Бабинін (29, 39) – Данів (5, 33), Прокоп (7, 37), Рябоконь (30)
Попередження: Ігумнов (19) – Прокоп (32)

У поєдинку між «М’ясною традицією» та «МКВ» фаворитом вважалася одеська команда. Однак, «м’ясники» вже на 10-й хвилині матчу спростували це ствердження, повівши у рахунку. Тим не менше, одесити не знітилися і продовжували сподіватись на те, що їм вдасться виправдати свій статус. Однак, зрівняти рахунок їм вдалося лише на 27-й хвилині. Щоправда, ненадовго – скоро дніпряни знову вийшли вперед. Але господарі майданчику не змогли втримати переможний для себе результат. На 35-й хвилині Опарівський відновив рівновагу, яка протрималася до фінальної сирени. А це означає, що в даному протистоянні ще нічого не ясно. Хоча «м’ясникам» тепер доведеться попрацювати, бо на перевазі «МКВ» будуть дві переваги: забитих м’ячів на виїзді та рідних трибун.

«М’ясна традиція» (Дніпро) – «МКВ» (Одеса) – 2:2
Мігаров (10), Холстов (32) – О. Бондаренко (27), Опарівський (35)

Івано-Франківська «Віза-Вторма» мала всі шанси для того, щоб вивезти перемогу з Одеси. Гостям вдалося вистояти дві хвилини у меншості після вилучення Гурака, потім вони змогли зробити рахунок 2:0 на свою користь. Здавалося, що все йде за планом франківців. Але у останній 10-хвилинці у підопічних Олега Веприка стався провал, яким і скористалися «логісти», забивши три м’ячі у ворота прикарпатців. Тим не менш, мінімальна поразка, при двох забитих м’ячах на виїзді, все-таки залишає «мануфактурникам» шанси на прохід до 1/8 фіналу.

«Делівері» (Одеса) – «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) – 3:2
Лапа (30), Лебединський (30, 40) – Москалик (14), Білик (15)
Попередження: Фадєєв (38) – Паньків (26), Подолюк (29), Білик (38)
Вилучення: Гурак (9)

Найнепередбачуваніший за своїм сценарієм поєдинок відбувся у Харкові. По ходу першого тайму одеський «Епіцентр К Авангард» вигравав у харківського «Viva-Cup» з рахунком 2:0. На початку другої половини гості ще на один м’яч збільшили свою перевагу. Але потім у «будівельників» щось змінилося у ігровому механізмі, в результаті чого виник провал, який вилився у рахунок 4:3 на користь харків’ян. Але вже скоро підопічні Романа Передзе привезли собі 10-метровий, який реалізував Свірідов. 4:4, і це означає, що в Одесі буде дуже гаряче.

«Viva-Cup» (Харків) – «Епіцентр К Авангард» (Одеса) – 4:4
Батагов (24), Літвінов (27), Абакшин (28), Сколотій (35) – Леонов (8, 23), Коваленко (18), Свірідов (36 – з 10-метрового)
Попередження: Сколотій (7) – Свірідов (7)

Нагадаємо, що ще один перший матч другого етапу Попереднього раунду Кубка України відбудеться 26 листопада, і у ньому зустрінуться дніпровський «Катеринославхліб» та київська «Манзана-2».