Кубок України серед жінок. Огляд чвертьфіналів

17 та 19 березня відбулись матчі чвертьфінальної стадії Кубку України серед жіночих команд. На цьому етапі в боротьбу вступили чотири команди Вищої ліги. І за підсумками матчів 1/4 фіналу всі чотири представники «Вишки» пройшли до півфіналу.

КДЮСШ-8 та «Злагода» видали шикарний матч. За інтригою його, мабуть, треба поставити на перше місце серед усіх чвертьфінальних поєдинків. Підопічні Олени Кудзієвої за підсумками першого тайму вели 2:1, але харківські футзалістки не здалися без бою. І, що найцікавіше, вони змогли нав’язати цей самий бій гостям з Дніпра. Ключовий момент цієї зустрічі, вочевидь, стався, коли футзалістки «Злвгоди» забили, граючи в меншості після вилучення Анастасії Калягіної. Після цього Олена Крючкова скоротила рахунок до мінімального – 4:5. Але врятувати гру слобожанкам не вдалося. «Злагода» - у півфіналі.

КДЮСШ-8 (Харків) – «Злагода» (Дніпро) – 4:5
Бурлаченко (15, 21), Аслаханова (31 – автогол), Крючкова (37) – Тараканова (10, 24, 36), Козаченко (12, 31)
Попередження: Коміссарова (31) – Козаченко (19), Калягіна (21)
Вилучення: Калягіна (35 – повторне попередження)

Серед усіх пар та, що грала у Сумах, була, мабуть, найрівнішою, і шанси на вихід у півфінал були як у «СумДУ», так і у «Тесли». Сумчанки першими відкрили рахунок ближче до екватору першого тайму. Але потім у них стався провал, який, в принципі, став ключовим у грі. У період з 13-ї по 15-ту хвилини «студентки» пропустили чотири голи, і це стало початком кінця для «СумДУ». Так, у другому таймі Марія Агапова відквитала один м’яч, але її зусиль було замало для того, щоб перемогти «Теслу», для якої це була перша перемога у сезоні, і одразу ж кубкова.

«СумДУ» (Суми) – «Тесла» (Харків) – 2:5
Агапова (9, 26) – Кузіна (13, 14, 14), Степаненко (15), Шевела (38)
Попередження: Агапова (11), Пахненко (13) – Степаненко (4), Клімова (7), Лисенко (15)

Найрезультативніший матч чвертьфінальної стадії Кубку України відбувся у Луцьку. Полтавські футзалістки показали своїм опоненткам з «Легіона» справжній майстер-клас, і це відобразилось на рахунку – 1:11 на користь «ПЗМС». Відзначимо Валерію Єрмоленко та Марину Пушенко, які зробили по хет-трику, і цим зробили дуже вагомий внесок у розгромну перемогу своєї команди.

«Легіон» (Луцьк) – «ПЗМС» (Полтава) – 1:11
Сардачук (22) – Єрмоленко (8, 23, 28), Пушенко (14, 20, 40), Мочалова (17), Деркач (20 – з 6-метрового), Гавриш (20, 24), Бабенко (39 – з 10-метрового).

Єдиний поєдинок, який відбувався у трохи незвичному форматі, був зіграний у спорткомплексі КНТЕУ. Річ у тіб, що там було відсутнє табло, тому було прийняте рішення грати два тайми по тридцять хвилин «брудного» часу кожний. Але навіть такі обставини не стали перепоною для чинних володарок Кубку України у київському дербі проти «AFC 5G». Тим не менш, підопічні Світлани Головіної мають занести собі цей поєдинок в актив. І не тільки тому, що вони забили у ворота «ІМС-НУХТ», а і тому, що перевірили свої сили на фоні такого сильного та досвідченого суперника.

«AFC 5G» (Київ) – «ІМС-НУХТ» (Київ) – 1:9
Лебедєва (31) – Кліпаченко (21, 23), Воловенко (28), Павленко (38, 49), Холод (50), Шевченко (52), Роздобудько (54, 55)
Попередження: Лебедєва (31)

Жеребкування півфінальної стадії Кубку України серед жіночих команд відбудеться 21 березня о 12.15 у приміщенні Будинку футболу.