Наші за кордоном-23. Огляд виступів українських легіонерів + ВІДЕО

Офіційний сайт Асоціації футзалу України представляє огляд національних чемпіонатів країн, в яких грають українські футзалісти.

Білорусь

Минулого тижня у чемпіонаті Білорусі був зіграний 21-й тур.

«Дорожнік» (Мінськ) – «Динамо-БНТУ» (Мінськ) – 4:0 (0:0)
Голи українців: у господарів Євген Юнаков-2

Євген Юнаков свій дубль зробив на початку другого тайму. Голкіпер «шляховиків» Максим Лисенко у цій зустрічі залишився на лаві запасних.

«БЧ» (Гомель) – «Вітен» (Орша) – 1:2 (0:0)
Голи українців:
у гостей Андрій Чернієнко-1, Дмитро Клочко-1

Андрій Чернієнко та Дмитро Клочко зробили переможний результат в Гомелі. За рахунку 1:0 гості наприкінці матчу пішли з п’ятим польовим гравцем і Андрій Чернієнко потужним дальнім ударом відновив рівновагу. А за хвилину з його ж передачі в контратаці Дмитро Клочко приніс «енергетикам» три очки.

Відеоогляд матчу

«Лідсельмаш» (Ліда) – «Граніт» (Мікашевічі) – 5:2 (2:1)
Гол українців:
у гостей Дмитро Ситник-1

Гольова передача Олександра Хурсова дозволила господарям на 4-й хвилині відкрити рахунок, а за дві хвилини Дмитро Ситник цей м’яч відіграв.

«Форте» (Могильов) – «Охрана-Динамо» (Мінськ) – 2:2 (0:1)

Команда Серія Задорожного втратила вдома два очки, тож, за підсумками туру перемістилася з четвертого рядка турнірної таблиці на п’ятий.

«УВС-Динамо» (Гродно) – «ВРЗ» (Гомель) – 3:4 (1:2)
у гостей Євген Рогачов-1

Троє з п’яти українців в складі «ВРЗ» долучилися до забитих м’ячів гостей. Євген Рогачов на 10-й хвилині після передачі Артема Золотухіна відкрив рахунок, а на початку другого тайму після прострілу Євгена Клочка легіонер гродненців Денис Мазний спрямував м’яч у власні ворота. Окрім того, повний матч за гостей відіграли голкіпер Юрій Дегтяренко та капітан «ВРЗ» В’ячеслав Григор’єв.

Чехія

Минулого тижня у чемпіонаті Чехії відбувся 21-й тур.

«ЕРА-ПАК» (Хрудім) – «Спарта» (Прага) – 3:0 (0:0)

І третє протистояння у сезоні двох найпотужніших команд Чехії залишилося за «ЕРА-ПАКом». Олександр Сорокін через ліміт легіонерів залишився поза заявкою, проте чудовий матч провів Дмитро Литвиненко. У другому таймі за рахунку 0:0 господарі залишилися в меншості, але нашому голкіперу вдалося втримати свої ворота у недоторканості. Коли ж склади стали рівними, хрудімці відкрили рахунок. А пізніше, використавши контратаки, забили ще два м’ячі.

Польща

В чемпіонаті Польщі відбулися матчі 16-го туру.

«МКФ Сольне Място» (Величка) – «Пяст» (Глівіце) – 1:4 (1:3)

У складі господарів участь в зустрічі брав колишній «кардиналівець» Володимир Данилюк.

«Клірекс» (Хожув) – «Гатта Актив» (Здуньська-Воля) – 2:3 (2:1)
Гол українців: у господарів Вадим Іванов-1

Вадим Іванов відкрив рахунок у першому таймі, який господарі і виграли. Але піля перерви свою перевагу не втримали і за 3 хвилини до кінця матчу пропустили вирішальний м’яч. З лютого у складі «Гатти Актив» грає вже два українці: до Максима Паутяка приєднався 23-хрічний вихованець сумського футзалу Віталій Ханюков.

«Погонь 04» (Щецин) – «МОКС» (Білосток) – 2:5 (0:3)

Після п’яти м’ячів у попередніх двох матчах гравець «МОКСу» Віталій Лісниченко цього разу не забивав, але це не завалило його команді здобути важливу перемогу, яка дозволила команді з Білостоку зберегти місце у першій шістці.

«Торунь» – «Рекорд» (Бєльсько-Бяла) – 5:6 (0:5)

Два різних тайми провів «Рекорд» у виїзному матчі в Торуні. У першій 20-тихвилинці чемпіони Польщі швидко відкрили рахунок, а потім вправно реалізовували свої контратаки. Велика перевага у 5 м’ячів швидко скоротилася після відпочинку, коли впродовж п’яти хвилин «Торунь» забила тричі. Тож, напруга у зустрічі тривала до останніх хвилин, які господарі грали з п’ятьма польовими гравцями, одним з яких був українець Микола Морозов. За хвилину до сирени «Торунь» скоротила своє відставання до одного м’яча – 5:6, але на більше не спромоглася. «Рекорд», за який у Торуні повний матч відіграв Олександр Бондар, здобув 16-ту поспіль перемогу.