«Ураган» переможно стартує в основному раунді Ліги чемпіонів

Підопічні Максима Павленка у рідних стінах зуміли обіграти азербайджанський «Араз» у рамках матчу першого туру групи 6 основного раунду Ліги чемпіонів.

Головною запорукою успіху драконів у цій зустрічі став вдалий перший тайм. За підсумками стартової двадцятихвилинки прикарпатці зуміли відзначитися двома голами. Шеремета вивів Шведа на порожні ворота, а Назару лише залишалося переграти захисників, які страхували Гусейнлі, що універсал української команди успішно й зробив.

Вдруге «ураганівці» відзначилися після розіграшу ауту. Кордоба віддав на Радевича, а Віталій прострілив на дальню стійку, де опинився Фаренюк. Артему вистачило двох дотиків, щоб збільшити перевагу своєї команди.

Після перерви господарі не форсували гру. Натомість, гості у середині тайму пішли вперед з п’ятим польовим. Чи не перша їхня атака у штучній більшості завершилася забитим голом. Ідеальний розіграш більшості завершився результативним ударом Човдарова.

Втім, івано-франківці витримали удар. Впродовж наступних десяти хвилин обидва суперники могли змінювати рахунок, але результат залишився незмінним. Українська команда розпочала свій шлях у Лізі чемпіонів з перемоги.

Відзначимо, що у другому матчі групи косовський «Лічені» переграв румунський «Юнайтед Галац» з рахунком 6:4.

Завтра в очному вечірньому протистоянні зійдуться дві команди, які набрали по три очки за підсумками першого ігрового дня  «Ураган» та «Лічені», а відкриватиме другий матчдей поєдинок суперників, які поки що залишаються з нулем набраних балів – «Араз» – «Юнайтед Галац».

«Ураган» (Україна) – «Араз» (Азербайджан) – 2:1 (2:0)
Швед (10), Фаренюк (16) – Човдаров (30)
Попередження: Кордоба (1), Швед (27), Радевич (30), Абакшин (39) – Борхес Соуза (12)

«Ураган»: Роман Колток (к) – Роман Кордоба, Микола Грицина, Віталій Радевич, Артем Фаренюк – Сергій Коваль, Даниіл Абакшин, Руслан Шеремета, Назар Швед – Тарас Онуфрак, Мар’ян Масевич, Михайло Грицина, Владислав Завертаний, Тарас Левандівський

«Араз»: Ровшан Гусейнлі (к) – Раміз Човдаров, Іса Атаєв, Амір Шоджаеі, Хаді Ахмаді – Давід Густаво Дос Сантос, Еманель Жоау Родрігес, Муріло Борхес Соуза, Феліпіньо – Тофіг Мікаілов, Нурлан Мехдізаде, Емін Курдов