Перша ліга 2020/2021: визначено трьох півфіналістів

За підсумками чвертьфінальних поєдинків визначилися три команди, які кваліфікувалися до наступної стадії чемпіонату України серед команд Першої ліги сезону 2020/2021.

«Буг Трейд» (Руська Поляна, Черкаська обл.) – «Любарт» (Луцьк) – 0:5
«Любарт» (Луцьк) –
«Буг Трейд» (Руська Поляна, Черкаська обл.) – 5:0

«InBevDSINPU» (Київ) – «INTER» (Донецьк) – 0:2 (0:2)
Голи:
Іван Веремійчук (9), Ярослав Заворотний (13)
Попередження: Антон Бутко (8), Дмитро Іванов (33), Сергій Чеберяк (40) – Максим Літвінов (29)
Нереалізований пенальті: Дмитро Іванов (29)

«INTER» (Донецьк) – «InBevDSINPU» (Київ) – 0:2 (0:1). Пенальті – 4:2
Голи:
Максим Чеберяк (16), Дмитро Іванов (35)
Попередження: Іван Захаров (12), Вадим Дробашко (15), Максим Літвінов (30), Ярослав Аксьнов (36), Володимир Удовиченко (40) – Володимир Негель (14), Максим Чеберяк (33)
Вилучення: Віталій Драгунов (35 – «InBevDSINPU»)

«Автолокомотив» (Южноукраїнськ, Миколаївська обл.) – «Славута» (Славута, Хмельницька обл.) – 8:5 (3:3)
Голи:
Алік Андрєєв (4, 7, 15, 35, 37), Денис Максимчук (16 – автогол), Євген Спотар (33), Сергій Кокол (37), Ігор Недяк (40) – Максим Мануйленко (7, 25), Віталій Рябоконь (7), Сергій Філь (24 – з пен.)
Попередження: Сергій Кокол (10), Євген Спотар (18), Андрій Кравченко (24) – Юрій Колодюк (7), Олександр Баландюк (13), Максим Мануйленко (40)
Вилучення: Олександр Баланюк (40 – друга ЖК)
Нереалізований пенальті: Максим Мануйленко (18)

«Славута» (Славута, Хмельницька обл.) – «Автолокомотив» (Южноукраїнськ, Миколаївська обл.) – 6:1 (3:1)
Голи:
Олег Самойлюк (6), Павло Концеба (17, 39), Сергій Філь (19), Олександр Тихонець (29), Віталій Рябоконь (32) – Сергій Кокол (16)
Попередження: Максим Мануйленко (30), Віталій Рябоконь (38, обидва – «Славута»)
Нереалізований дабл-пенальті: Денис Максимчук (40 – «Автолокомотив»)

«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «АРПИ» (Донецьк) – 3:2 (0:1)
Голи:
Дмитро Скибчик (22), Олександр Басич (26) – Михайло Трубаров (15), Ігор Подгорний (31), Яссін Ессаргіні (31– автогол)

Матч-відповідь відбудеться 16 червня о 12:00 у Запоріжжі.

Таким чином, у півфіналі зіграють такі пари комади:

«INTER» – «Любарт»
«Славута» – «Кардинал-Рівнестандарт»/«АРПИ»

Пресслужба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 4 8
2 ХІТ (Київ) 4 8
3 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 4 7
4 Продексім (Херсон) 4 7
5 Енергія (Львів) 4 7
6 Viva Cup (Харків) 3 3
7 АФФК Суми (Суми) 3 3
8 Сокіл (Хмельницький) 3 1
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 0
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Леонас-Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!