Перша ліга 2021/2022: призначення офіційних осіб на матчі п'ятого туру

Пропонуємо вашій увазі призначення арбітрів та офіційних осіб на поєдинки п'ятого туру Першої ліги сезону 2021/2022.

Зона «Захід»

27 листопада

«Славута» (Славута) – «Любарт» (Луцьк)
12:00. м. Славута, СК «Здоров'я»
Арбітри:
А. Кузьмін (Львів), Т. Козак (Львівська обл.), В. Кулай (Рівне)
Хронометрист: В. Заставський (Славута)
Спостерігач арбітражу: Р. Хоботов (Київ)

«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ) – КІВС «Енергія-2» (Львів)  
14:30. м. Івано-Франківськ, СК КФВ
Арбітри:
О. Плахов (Чернівці), В. Гарасимків (Ковель), Т. Дем'янчук (Івано-Франківськ)
Хронометрист: П. Липецький (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: М. Подраний (Житомир)

28 листопада

«Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4» (Рівне) – «In.IT» (Львів) 
12:00. м. Рівне, ДЮСШ №4
Арбітри:
О. Леончук, Н. Бас (обидва – Луцьк), В. Кулай (Рівне)
Хронометрист: В. Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Р. Матвіюк (Луцьк)

Зона «Схід»

27 листопада

«Черкасиобленерго» (Черкаси) – «Comfort Life» (Буча)
13:00. м. Черкаси, ПС «Будівельник»
Арбітри:
О. Сидорук (Вінниця), К. Гринь (Київська обл.), О. Євтушевський (Черкаси)
Хронометрист: В. Урста (Черкаси)​
Спостерігач арбітражу: С. Тулєпов (Кременчук)

«Рятувальник» (Ромни) – «Автомобіліст-Бульвар» (Житомир)
14:30. м. Суми, СК СДПУ
Арбітри:
Д. Чумак (Харків), А. Савельєв (Суми), О. Єлшанський (Суми)
Хронометрист: А. Луценко (Суми)​
Спостерігач арбітражу: О. Шабан (Суми)

28 листопада

«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя) – «SkyUp» (Київ)
14:30. м. Запоріжжя, ПС «Запоріжалюмінбуд»
Арбітри:
А. Духан, А. Федоріщев (обидва – Луганська обл.), А. Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: В. Беляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 12 31
2 ХІТ (Київ) 12 26
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 12 24
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 11 16
5 Viva Cup (Харків) 10 11
6 Енергія (Львів) 12 11
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 11 10
8 АФФК Суми (Суми) 11 9
9 Сокіл (Хмельницький) 11 6
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 4 10
2 Рятувальник (Ромни) 5 8
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 4 7
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 5 7
5 Comfort Life (Буча) 3 1
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 3 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 5 11
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4 8
3 In.IT (Львів) 4 7
4 КІВС Енергія-2 (Львів) 5 6
5 Любарт (Луцьк) 5 4
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 5 2

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!