Перша ліга: результати 4 туру

З 14 по 16 грудня відбулись матчі 4 туру чемпіонату України серед команд Першої ліги. Пропонуємо Вашій увазі їх результати.

Група «Захід»

У черговому івано-франківському дербі визначився новий лідер групи «Схід». Їм став «Ураган-2 КФВ», який зміг обіграти «Епіцентр К10». Вже по ходу першого тайму дублюючий склад «Урагану», який традиційно отримав підкріплення з «основи», вів 3:0, і мало у кого виникали сумніви, що «дракони» здобудуть перемогу. Скоріше, питання було в іншому: за рахунок чого «будівельники» мали би бодай би спробувати повернути інтригу в цю гру? Відповідь дали «ураганівці», які у другій 20-хвилинці довели рахунок до 7:0. І тільки після цього «К10» вдалося забити «гол престижу». І те – з пенальті. Таким чином, «Ураган-2 КФВ» вийшов на перше місце у групі «Захід», а от щодо «Епіцентру К10» - тут наразі є одне питання: що коїться зі старожилом Першої ліги?

«Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) – «Ураган-2 КФВ» (Івано-Франківськ) – 1:7
Конкольняк (33 – з 6-метрового) – Пелех (5, 24), Цілик (13), Зеленкевич (18), Кефа (25), Завертаний (27), Сенюк (27)
Попередження: Красій (17), Данів (22), Питльований (22) – Пелех (13), Сенюк (40)

«Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива» підходила до поєдинку проти «Візи-Вторми» у якості лідера групи «Схід». Але за підсумками цього протистояння вона була змушена поступитися лідерством. Для львів’ян ще добре, що вони змогли відстояти нічию. А починалося все для підопічних Назара Станкевича відносно непогано – з голу Богдана Стефанківа. Однак, дуже скоро на це своїм голом відповів Кушецький. І, можливо, саме цей пропущений гол і поклав початок проблемам господарів майданчику, адже потім, вже по ходу другого тайму, їм доводилось відіграватись. І «Віза-Вторма» Була дуже близькою до перемоги, проте гол від Миколюка перекреслив надії підопічних Івана Скіцка на виїзну перемогу.

«Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива» (Львів) – «Віза-Вторма» (Львів) – 3:3
Стефанків (14), Радевич (30), Миколюк (40) – Кушецький (15, 25), Подолюк (38)

Група «Схід»

Чинний чемпіон Першої ліги, «СумДУ», був сповнений бажання взяти реванш у «Дніпра» за поразку у Першому колі. І сумчани свою задачу виконали. Вже по ходу першого тайму вони вели в рахунку 3:0, однак гол Вакуленка подарував гостям з Черкас невеличку надію на те, що ситуацію можна виправити. Однак, зробити це «дніпрянам» не вдавалося. Більше того – другий гол Катериніна, після якого рахунок став 4:1, ще більше зменшив шанси «Дніпра» на пристойний результат. Тим не менш, останнє слово у цьому поєдинку залишилось саме за черкащанками: Вакуленко зробив дубль, чим трохи підсолодив гірку пігулку поразки своєї команди. Натомість, варто відзначити, що «СумДУ» вже потроху починає повертати собі втрачені позиції.

«СумДУ» (Суми) – «Дніпро» (Черкаси) – 4:2
Катеринін (2, 34), Зрібняк (4), Прощенко (13) – Вакуленко (16, 39)
Попередження:  Калініч (33)

Перед тим, як запорізькі любителі футзалу побачили трилер у виконанні «Титану» та «ІнБев/НПУ», на них чекало не менш захоплююче протистояння між «АРПИ Запоріжжя» та «МКВ». А почалось воно з голу від одеситів. Однак, розвинути свій успіх футзалісти «МКВ» не змогли. Більше того – протягом першого тайму підопічні Романа Смирнова пропустили у свої ворота три м’ячі, чим суттєво ускладнили собі життя у цьому поєдинку. Тим не менш, варто відзначити, що одесити все-таки намагались чинити гідний опір лідеру групи «Схід». І «червоно-чорні» цілком реально могли би поїхати з Запоріжжя бодай би з нічиєю, але їм трохи не вистачило фарту у гольовій «перестрілці» наприкінці матчу.В результаті «АРПИ Запоріжжя» вдалося зберегти за собою лідируючу позицію.

«АРПИ Запоріжжя» (Запоріжжя) – «МКВ» (Одеса) – 5:4
Оліщук (9), Почебут (15), Ессаргіні (19), Огнистий (36), Гурко (39) – Йапарама (2, 39, 40), Моторний (40)
Попередження: Йапарама (36)