Чемпіонат України серед ВНЗ: НПУ ім. Драгоманова завойовує другу путівку від Конференції «Центр»

Доля другої путівки до плей-офф  Конференції «Центр» вирішувалася у Києві. Студенти НПУ ім. Драгоманова приймали команду Черкаського інституту пожежної безпеки. Господарів влаштовувала нічия, гостям потрібна була лише перемога.

Матч розпочався з обережної гри.  Занадто високою була ціна помилки. Гості могли забивати на 6-й хвилині, але під удар Дзюби підставився захисник «драгоманівців». У відповідь «стріляв» Бакум – Черненко зреагував, і це врятувало гостей. На 10-й хвилині чудовий шанс мав «драгоманівець» Цапов, але з двох метрів поцілив у голкіпера. Але вже у наступній атаці господарів Мороховець з розвороту влучив у дальній кут – 1:0.

Гол додав упевненості команді Руслана Мішаровського. Згодом капітан киян Роман Бакум подвоїв рахунок, вразивши ворота з великої відстані. Під кінець тайму «рятівники» активізувалися. В одному з епізодів Горбань мав влучати по воротах з 5 метрів, але вдарив слабо. У відповідь «драгоманівці» провели результативну атаку. Комісар вийшов на ворота, обіграв голкіпера та відправив м’яч у порожній кут – 3:0. Майже відразу Горло мав забивати вчетверте, але з двох метрів не влучив у ціль. А за кілька секунд вже «рятівники» могли відквітати одного м’яча. Але Килівник не влучив по воротах після прострілу на дальню стійку.

Друга двадцятихвилинка розпочалася з рівної боротьби. Гості здебільше били з дальньої відстані. «Драгоманівці» намагалися розіграти до вірного. На 27-й хвилині «рятівникам» нарешті вдалося розмочити рахунок. Мельничук перехопив м’яча у центрі, та відпасував на Дзюбу. А той в ближньому бою переграв Паламарчука – 3:1. Втім, вже за хвилину кияни відновили різницю в рахунку у три м’ячі. Це Бакум, пройшовши по флангу, після підступного удару влучив під поперечину – 4:1. Ще раз гармата Романа спрацювала через п’ять хвилин. Черненко не врятував і цього разу – 5:1. Втім кінцівка матчу залишилася за черкащанами. Спочатку Мельничук після прострілу Килівника зробив рахунок 5:2, а згодом вже сам Килівник вразив ворота з трьох метрів – 5:3. Але на більше гостей не вистачило. Команда НПУ ім. Драгоманова перемагає та потрапляє до чвертьфіналу.

- В нас був дуже важкий тиждень, протягом якого ми зіграли кілька матчів, - відзначив одразу після гри тренер «рятівників» Юрій Лісняк. - Спочатку приймали «НУХТ» у чемпіонаті України. Потім грали у фінальній частині чемпіонату Черкаської області, виборюючи бронзу. Зараз відіграли у Києві. Звичайно, хлопці втомилися. Плюс в нас не грав лідер команди Влад Панченко, а у воротах матч відстояв польовий гравець. Та все одно хлопці гідно протистояли сильному суперникові. Наша команда існує тільки рік. Було важливо отримати досвід в компанії міцних та потужних команд, якими є «НУХТ» та «Драгоманова». Гадаю, ми маємо бути задоволені третім місцем у групі, - підкреслів він.

Конференція «Центр»
Гра ІV туру
«НПУ ім. Драгоманова» (Київ) – «Рятівник-ЧІПБ» (Черкаси) – 5:3 (3:0)
1:0 Мороховець (10). 2:0 Бакум (16). 3:0 Комісар (20). 3:1 Дзюба (27). 4:1 Бакум  (28). 5:1 Бакум (34). 5:2 Мельничук (36). 5:3 Килівник (37).
«НПУ ім. М.Драгоманова»: 12.Паламарчук – 13.Бакум (к), 8.Карбула, 17.Мороховець, 7.Цапов, 4.Горло, 10.Коробка, 6.Розсолодін, 16.Комісар. Тренер: Руслан Мішаровський
«Рятівник-ЧІПБ»: 71.Черненко – 4.Мельничук, 17.Вермянчук (к), 10.Горбань, 24.Дзюба, 15.Килівник, 11.Таранович, 12.Сумченко. Тренери: Юрій Лісняк, Костянтин Григоренко.
Арбітри: М.Чубінський, В.Жолтіков (обидва – Київ).
Спостерігач арбітражу: Володимир Фролов (Київ).
13 березня. Київ. СК НПУ. 13:15. 30 глядачів