Чемпіонат України серед ВНЗ: «ЗДМУ» та «Ураган-ПНУ» перемагають у перших матчах плей-офф

У вівторок, 14 березня, відбулись перші матчі раунду плей-офф. У Запоріжжі та Івано-Франківську перемогу здобули господарі. Що цікаво, як «медики» так і команда «Ураган-ПНУ» перемогли суперників з перевагою у три м’ячі.

Підопічні Едуарда Дорошенка впевнено провели перший тайм, перемігши з рахунком 5:2. Просто блискучу гру видав гравець «ЗДМУ» Зіузіу Фіде. Він не тільки відкрив рахунок, після стрімкої атаки. Але й забив, вийшовши віч-на-віч та обігравши воротаря. Гості часом теж демонстрували клас, зумівши двічі відзначитися до перерви.

У другому таймі команди зіграли внічию, по два рази вразивши ворота один одного. Та у підсумку «медики» відсвяткували перемогу, яка дає їм невелику перевагу перед грою-відповіддю.

Плей-офф (перші матчі)

«ЗДМУ» (Запоріжжя) – НУ «Львівська Політехніка» (Львів) – 7:4 (5:2)
1:0 Зіузіу Фіде (6). 2:0 Халід Сауді (12). 3:0 Зіузіу Фіде (13). 3:1 Ленько (13). 4:1 Уссат Анномірадов  (15). 4:2 Кулик (15). 5:2 Яссін Ессаргіні (16). 5:3 Сорочич (23). 6:3 Яссін Ессаргіні (24). 6:4 Легендзевич (30). 7:4 Хішам Ель Адмі (39).
«ЗДМУ»: 1.Амкун Хамза – 10.Хішам Ель Адмі, 3.Халід Сауді, 5.Зіузіу Фіде, 6.Яссін Ессаргіні, 8.Юссеф Асхар, 2.Мохамед Улхаж, 4.Уалід Кісра, 13.Уссат Анномірадов, 9.Мохамед Амін Харбі, 11.Ілляс Ель Хадірі – 15.Маруан Ель Амрані. Тренер: Едуард Дорошенко
НУ «Львівська Політехніка»: 1.Морикишка – 9.Легендзевич, 11.Мацько, 13.Ременець, 10.Косий, 14.Сорочич, 2.Ленько, 8.Кулик, 17.Когус. Тренер: Володимир Осінчук.
Попередження: Мохамед Амін Харбі (15) – Легендзевич (23), Когус (23).
Арбітри: І.Дудінов (Дніпро), Д.Валуєв (Запоріжжя).
Хронометрист: В.Бєляєв (Запоріжжя).
Суддівський спостерігач: Анатолій Валуєв (Запоріжжя).
14 березня. Запоріжжя. ПС «Запоріжалюмінбуд». 13:30. 100 глядачів

В іншому чвертьфіналі команда «Ураган-ПНУ» здолала студентів Криворізького національного університету з рахунком 4:1. Але і в цій парі ще нічого не вирішено. Ім’я фіналіста змагань дізнаємось через тиждень, коли відбудеться гра-відповідь у Кривому Розі.

«Ураган-ПНУ» (Івано-Франківськ) – «КНУ» (Кривий Ріг) – 4:1 (0:1)
0:1 Хамза Дубаз (6). 1:1 Горбатий (27). 2:1 Швед (29). 3:1 Кефа (33). 4:1 Швед (35).
«Ураган-ПНУ»: 1.Джус – 3.Швед, 5.Голей, 8.Іванишин, 18.Ю.Горбатий, 7.Р.Горбатий, 49.Кефа, 12.Петрик, 17.Синюк. Тренер: Юрій Костишин
«КНУ»: 1.Гаєвський – 16.Гордієнко, 5.Боярин, 8.Лихненко, 14.Насєкін, 13.Прекрасний, 10.Подкомаровський, 6.Дубаз, 15.Бабенко – 88.Козлов. Тренер: Сергій Ганзиков
Попередження: Джус (4).
Арбітри: О.Дуцяк (Дрогобич), В.Гронський (Івано-Франківськ).
Хронометрист: П.Ільків (Івано-Франківськ).
Суддівський спостерігач: Ігор Овчар (Івано-Франківськ).
14 березня. Івано-Франківськ. ФОК. 17:00. 100 глядачів.