Parimatch Суперкубок України-2021: трофеї прямують до Києва та Херсона

«Будстар-НПУ/Леонас» та «Продексім» забили своїм суперникам по шість голів та вперше у своїй історії завоювали суперкубкові трофеї.

Велика футзальна програма у харківському палаці спорту «Локомотив» розпочалася з протистояння між чинними чемпіоном – «ЗХО-Тесла» та володарем Кубка України – «Будстар-НПУ/Леонас».

На те, щоб призвичаїтися до старту нового футзального сезону командам знадобилося трохи більше п’яти хвилини.

Рахунок у зустрічі відкрили киянки. Шульга заробила штрафний і сама його реалізувала не залишивши шансів Сагайдачній.

Втім, після цього ударну трихвилинку провела команда Василя Сухомлинова. Бурлаченко вдало зіграла на добиванні, Костюк потужним ударом вразила дев’ятку воріт суперника, а Дичко майстерно реалізувала вихід віч-на-віч.

Саме за рахунку 3:1 на користь харків’янок команди й пішли на перерву.

Після відпочинку гостей швидко привів до тями ранній гол Шульги, яка переправила м’яч у ворота після удару Дубицької, яка проводила свій дебютний матч у новій команді.

«ЗХО-Тесла» завдяки удару Степаненко відновила гандикап у два голи. Втім, реакція киянок виявилася миттєвою. Дятел свій вихід віч-на-віч з Сагайдачною не змарнувала. Різниця знову стала мінімальною. А за якусь хвилину хет-трик оформила Шульга. Рахунок у зустрічі вперше за довгий час став рівним.

Героєм другого тайму для господарок стала Степаненко. Христина оформила дубль й знову вивела свою команду вперед.

Однак, досвід киянок взяв гору в останній десятихвилинці. Втрати Єрьоменко, Бабенко й Підгорної далися взнаки. Натомість, гості застосовували у грі всього шість універсалок, а Дятел і Шульга грали майже без замін. Такий темп представниці столиці витримали. На 32-ій хвилині ще один дебютант команди (на цей раз мова про офіційні футзальні поєдинки) Василюк відновила паритет.

У свою чергу, вирішальним у зустрічі став удар Шульги на останній хвилині. Анна оформила покер й принесла «Будстар-НПУ/Леонас» свій перший суперкубок в історії.

«ЗХО-Тесла» (Харків): Вікторія Сагайдачна (к) – Ксенія Бурлаченко, Єлизавета Кузнецова, Яна Дичко, Софія Рубан – Юлія Костюк, Анастасія Калягіна, Альона Коваленко, Христина Степаненко – Дарина Ткаченко, Марія Діденко, Олеся Руденко, Евеліна Стеблін, Ірина Кузубова

«Будстар-НПУ/Леонас» (Київ): Вікторія Кислова – Марія Васковець, Віра Дятел (к), Анна Шульга, Олександра Скибіна – Ірина Дубицька, Ірина Василюк – Анастасія Дмитренко, Анастасія Олексієнко, Наталія Митрофанська, Вероніка Ковальчук

«ЗХО-Тесла» – «Будстар-НПУ/Леонас» – 5:6 (3:1)
Ксенія Бурлаченко (6), Юлія Костюк (8), Яна Дичко (9), Христина Степаненко (25, 28) – Анна Шульга (6, 22, 27, 40), Віра Дятел (26), Ірина Василюк (32)
Попередження: Ксенія Бурлаченко (32), Юлія Костюк (37)

О 18:30 на паркет «Локомотива» вийшли чоловічі команди: чинний володар Кубка України – «Продексім» і чемпіон Екстра-ліги – «Ураган».

«Дракони» перед стартом поєдинку провели акцію на підтримку нещодавно прооперованого Володимира Кардаша.

Перша десятихвилинка лишилася за підопічними Максима Павленка. У першому офіційному матчі за нову команду всього вісім хвилин вистачило Михайлу Грицині, щоб оформити дубль. Особливо, відзначимо його виконавську майстерність під час другого взяття воріт.

Втім, «мельники» витримали удар. Розпочав камбек херсонців Клаудіньо, продовжив ще один екс-«столичник» Малишко, а довершив Сорокін. До слова, у цьому поєдинку Андре Броканело застосовував три четвірки і останні двоє грали саме у квартеті під номером три.

До середини тайму обидві команди могли змінювати перебіг зустрічі. Втім, вдалося це зробити чинним чемпіонам. Результативним ударом відзначився Кордоба, але паритет на табло протримався менше хвилини.

Роніньо забули на дальній стійці і грузинський бразилець легко переправив м’яч у ворота. На 35-ій хвилині Бессалов вперше у зустрічі збільшив перевагу «Продексіма» до двох голів, а крапку у зустрічі поставив Ципун, який вразив порожні ворота суперника. Тож, вкотре у матчі за суперкубок перемогу здобув володар національного кубка. Херсонській команді цей трофей підкорився з четвертої спроби.

«Ураган» (Івано-Франківськ): Роман Колток (к) (Тарас Левандівський, 38) – Микола Грицина, Віталій Радевич, Роман Кордоба, Артем Фаренюк – Сергій Коваль, Михайло Грицина, Даниіл Абакшин, Назар Швед – Ілля Терентьєв, Руслан Шеремета, Владислав Завертаний, Мар’ян Масевич

«Продексім» (Херсон): Кирило Ципун (к) – Михайло Зварич, Микола Білоцерківець, Максим Бессалов, Ігор Корсун – Даніель Роза, Клаудіньо, Микола Микитюк, Роніньо – Дмитро Сорокін, Сергій Малишко, Станіслав Моспан, Тарас Королишин – Юрій Савенко

«Ураган» – «Продексім» – 3:6 (2:3)
Михайло Грицина (3, 8), Роман Кордоба (29) – Клаудіньо (13), Сергій Малишко (15), Дмитро Сорокін (20), Роніньо (30), Максим Бессалов (35), Кирило Ципун (38)
Попередження: Сергій Коваль (5), Артем Фаренюк (38)