«Кубок Водяна»: результати матчів другого ігрового дня

Пропонуємо Вашій увазі огляди матчів другого ігрового дня VII футзального турніру «Кубок Водяна», який триває в Одесі.

«МКВ» - «Титан-Зоря» 1:5 (0:1)
«МКВ»:
81.Заєць, 1.Чумак – 3.Опарівський, 7.Кочевенко, 10.Коллінс, 13.Моторний - 19.Бондаренко О., 9.Бондаренко К., 14.Бральчук, 22.Соцький, 6.Бурлака, 31.Наконечний, 96.Похиляк, 77.Кожухар. Головний тренер – Роман Смирнов.
«Титан-Зоря»: 21.Мельник, 1.Тимощук – 4.Кожемяка, 10.Леміш, 12.Сторожук, 13.Моспан - 5.Єрьомін, 9.Малишко, 14.Грицовець, 16.Шеховцов, 19.Боргун, 8.Ященко, 3.Мілінькій, 11.Лінник. Головний тренер – Дмитро Камеко.
Голи: Єрьомін, 7 (0:1). Грицовець, 21 (0:2). Боргун, 25 (0:3). Моторний, 33 (1:3). Моспан, 34 (1:4). Моспан, 39 (1:5).

Попередження: Бондаренко К., 20, Бральчук, 35, Коллінс, 39 – Єрьомін, 13, Леміш, 25.

Другий ігровий день відкривало протистояння тріумфаторів першого дня, і за підсумками цього матчу вже повинен був визначитися перший фіналіст турніру. Суперники почали зустріч дуже обережно, і удари по воротах швидше нагадували пристрілювання: «Титан-Зоря» виглядав трохи активніше, але напівмоменти були у обох сторін. І все ж колективу Екстра-ліги вдалося втілити свою перевагу в гол. Мілінькій віддав передачу на лівий фланг Єрьоміну, який на замаху обіграв опонента і чітко пробив у ближній кут – 0:1.

«МКВ» непросто давався вихід з оборони, але при перехопленнях одесити пришвидшували темп, намагаючись максимально швидко дістатися до воріт суперника. В одній з таких контратак відмінний шанс забити був у Коллінса, який бив низом в дальній кут – Мельник зреагував, перевівши м'яч на кутовий. Соцький відкрився на довгу передачу, головою підрізав м'яч у бік воріт – над поперечиною. У кінцівці тайму підопічні Романа Смірнова і зовсім притиснули гостей до їх воріт, створивши два чудових моменти. Кочевенко з правого флангу пробив у поперечину, а Моторний, після того як Коллінс відібрав м'яч у пресингу, пробив у сантиметрах від дальньої стійки.

Другий тайм розпочався з швидкого голу «Титану-Зорі»: покровацям вдалася розмашиста комбінація зі зміною флангів, і Грицовець з лівого краю в дотик вразив дальній кут – 0:2. У третьому голі у гостей пройшла відмінна розрізна передача, після якої Кожемяка вивів на порожні ворота Боргуна – 0:3. При такому рахунку колектив Дмитра Камека став більше грати від оборони, і темп гри поступово почав падати. «МКВ» ніяк не вдавалося зламати редути гостей, поки успіх не приніс кутовий. Розіграш м'яча, відскок і вдале добивання Моторного, направив м'яч у праву від голкіпера «дев'ятку» – 1:3.

Однак лише хвилина знадобилася «Титану-Зорі», щоб повернути собі велику різницю. Лінник промчав правою бровкою і переадресував м'яч на дальню стійку Моспану – 1:4. За дві хвилини до фінального свистка в пасиві «МКВ» стало п'ять фолів, а за 76 до закінчення гри Моспан оформив дубль, продершись правим краєм і пробивши під Чумаком – 1:5.

«АРПІ» - «Епіцентр К Авангард» 2:3 (1:1)
«АРПІ»:
1.Ушаков, 16.Гурко – 7.Огністий, 8.Харченко, 9.Трубаров, 11.Оліщук - 12.Лапін, 3.Тимченко, 6.Фіде, 4.Ессаргіні, 77.Почебут. Головний тренер – Олег Зозуля.

«Епіцентр К Авангард»: 12.Панібратець, 1.Якуб – 8.Свірідов, 10.Леонов, 14.Коваленко, 23.Дрозд – 5.Можеренков, 11.Радченко Владислав, 3.Радченко Віталій, 17.Болтнєв, 4.Мірошник, 12.Федосюк, 33.Корецький, 9.Гавенко. Головний тренер – Павло Ардаковський.
Голи: Дрозд, 18 – з пенальті (0:1). Харченко, 19 (1:1). Дрозд, 33 (1:2). Леонов, 34 (1:3). Трубаров, 36 (2:3).
Попередження: Гурко, 18, Трубаров, 26 – Мірошник, 11, Радченко Віталій, 31.

Вкрай обережно суперники почали зустріч, явно демонструючи бажання надійно відпрацювати в обороні і використати свій шанс. Більше в атаці досяг «Епіцентр К Авангард», якому обов'язково потрібно було реабілітуватися за поразку на старті турніру. Мірошник, як і у матчі з «МКВ», відмінним пасом вивів на ударну позицію Федосюка, але тому знову не вдався завершальний удар. Небезпечно впритул бив Дрозд – надійно зіграв Гурко. Підопічні Павла Ардаковського методично намагалися розхитати оборону запорожців, але захист «АРПІ» не давав збоїв. Ну, а в тих моментах, де одесити таки проривалися до воріт – підводила індивідуальна майстерність на завершальній стадії.

На 18 хвилині Свірідов та Леонов виходили два в одного, і Гурко збив останнього – жовта картка і пенальті. Удар з шести метрів чітко виконав Дрозд, пробивши поруч з правою від голкіпера стійкою – 0:1. Однак, радість «Епіцентра» дуже швидко розвіялася: Харченко замкнув дальню стійку після прострілу Оліщука – 1:1. У кінцівці тайму Свірідов намагався взяти гру на себе, в одному з епізодів зробивши шикарний рейд лівим флангом, але віддавши безадресну передачу, а в іншому – не завершив чергову гольову атаку.

Господарі майданчику почали другий тайм ще жвавіше. Вихід один в один не реалізував Коваленко, на удар Можеренкова зреагував голкіпер, не зумів завершити чергову атаку Мірошник. Біля протилежних воріт також фрагментами було гаряче: Панібратець зреагував на удар впритул Ессаргіні. Взагалі, дуже жваво суперники заграли після перерви – то спека почала спадати, то обидві команди спочатку робили ставку на другий тайм. Оборона «АРПІ» дала збій у середині тайму, коли «Епіцентр» розіграв широку комбінацію, і Дрозд замкнув передачу Леонова з правого краю – 1:2.

У наступних епізодах і Дрозд, і Леонов, ефектно пробивши через себе, могли забити ще, також відмінний шанс упустив Свірідов – знову підвела реалізація. Успіх приніс розіграш кутового: простріл Коваленка і замикання Леонова – 1:3. Забий четвертий – і інтрига напевно б зникла. А так, незабаром колектив Олега Зозулі після розмашистої атаки скоротив різницю: ударом правою в дотик симпатичну комбінацію завершив Трубаров – 2:3.

Запорожці робили відчайдушні спроби врятуватися, влаштувавши штурм воріт господарів з тактикою гри вп'ятьох, але «Епіцентр» був надійний. Згадується хіба що потужний удар Харченко, який відбив Панібратець. Отже, перемога одеситів.