Збірна України у товариському матчі поступилася збірній Італії з рахунком 2:0 + ВІДЕО

Збірна України провела свій перший з трьох запланованих товариських поєдинків у рамках підготовки до чемпіонату світу. Суперником підопічних Олександра Косенка була збірна Італії, яка, нагадаємо, два роки тому завоювала титул чемпіона Європи (хоча цього річ італійці поступилися цим титулом іспанцям).

Матч почався з атак італійців, які зробили ставку на швидкий м’яч. Але українці не тільки витримали стартовий спурт своїх візаві, а і згодом самі перейшли до атакуючих дій. Однак, забити у ворота Маммарелли «синьо-жовтим» не вдавалося. Натомість, італійці змогли забити один м’яч у ворота Іваняка. Муріло та Фортіно розіграли контратаку, і гравець лісабонського «Спортінга» відкрив рахунок. Але варто віддати належне нашим хлопцям, які протягом першого тайму намагались відновити рівновагу. Однак, зробити це до перерви не вдалось.

У другому таймі українці намагалися знайти слабкі місця у обороні італійців, однак підопічні Роберто Меніккеллі майже не давали шансів нашим гравцям. Більше того – господарі майданчику шукали щастя у контратаках, які були доволі небезпечними. І на 32-й хвилині м’яч вдруге побував у воротах збірної України, які тоді захищав вже Литвиненко. Сталося це після розіграшу аута та класного удару Фортіно з льоту. Надалі українці намагались відквитати бодай би один м’яч, однак реалізація своїх моментів заставляла бажати кращого.

Таким чином, збірна України поступилася італійцям з рахунком 2:0. Нагадаємо, що у рамках підготовки до чемпіонату світу підопічні Олександра Косенка зіграють ще два товариських матчі – 3 вересня з Колумбією та 5 вересня з Коста-Рікою. Ці поєдинки відбудуться вже у Колумбії.

Італія – Україна – 2:0
Фортино (14, 32)
Італія: Маммарелла – Джассон, Габріель Ліма, Фортіно, Романо – Леджьєро, Муріло, Кака, Мерлім – Ерколессі, Оноріо,
Україна: Іваняк (Литвиненко, 21) – А. Сорокін, Д. Сорокін, Білоцерківець, Бондар – Мик. Грицина, Шотурма, Борсук, Коваль – Журба, Мих. Грицина.