Жіноча студентська збірна України здолала Канаду

Підопічні Олега Шайтанова вдруге тріумфували на турнірі, здобувши шосте очко за підсумками двох проведених матчів.

Після перемоги над Польщею наші дівчата отримали у суперниці представниць Північної Америки. «Біло-червоні» у надзвичайно непоступливому стилі намагалися вибороти очки у головного конкурента за турнірною таблицею, адже канадки так само зуміли стартувати з перемоги, здолавши Ізраїль – 5:2.

Перший тайм показав, що легко нашій збірній з північноамериканками не буде. За результатом стартової двадцятихвилинки «жовто-сині» завдяки голам Ірини Дубицької, яка спочатку не реалізувала шестиметровий, але першою встигла на добивання та Яни Дичко зуміли оформити мінімальну перевагу – 2:1.

Початок другого тайму знову дозволив канадкам зробити рахунок рівним – 2:2. Тож, обидва суперники мали фактично цілий тайм, щоб визначити лідера групи. Зрештою, це вдалося здійснити збірній України, яка знову вийшла вперед завдяки влучному удару Юлії Шевченко – 3:2.

Кінцівка зустрічі проходила досить нервово. Наші суперниці пішли грати у п’ять польових і «жовто-сині» декілька разів могли остаточно поховати опоненток, які залишили порожніми свої ворота. Зрештою, свої моменти мала і команда з Північної Америки. Однак, рахунок залишився незмінним.

Як підсумок, підопічні Олега Шайтанова здобувають шосте очко і завтра матимуть день перепочинку перед протистоянням з Росією.