Юнацька збірна України поступається у стартовому матчі на Generali Cup

У чеському місті Всетин стартував міжнародний турнір Generali Cup за участю шести юнацьких збірних вікової категорії U-19. Учасники турніру поділені на дві групи по 3 команди, і після одноколового турніру будуть зіграні стикові матчі.

Перший ігровий день відкрили збірні Словаччини та Угорщини, які входять до групи В, і в цій зустрічі сильнішими були словацькі юнаки – 3:1. Потім на майданчик вийшли збірні Чехії та України, які разом зі збірною Франції складають групу А.

Перші хвилини пройшли за переваги збірної Чехії, і в кількох епізодах нашу команду виручив голкіпер Євген Козлов. В середині тайму українці вирівняли гру, самі створили загрози чеським воротам, але підвела реалізація. На 11-й хвилині на своїй половині обрізався капітан команди Мар'ян Масевич, і Зденек Шита реалізував вихід сам на сам. За хвилину Масевич міг виправити свою помилку, але зі штрафного пробив у штангу. Проте, пропущений м'яч вдалося відіграти – масовану атаку на 17-й хвилині завершив Данило Белан. Однак нічийний рахунок до перерви зберегти не вдалося. Українці припустилися втрати м'яча в середині майданчика, і контратаку завершив Далібор Слепчік.

Той же Слепчік на самому початку другого тайму довів перевагу збірної Чехії до двох м'ячів, точно пробивши з середньої дистанції. Рахунок 3:1 протримався до 37-ї хвилини, коли Шимон Штангліца зліва вийшов на ударну позицію і низом пробив під Миколою Гуйваном, який у другому таймі замінив Козлова. Після тайм-ауту збірна України грала з п'ятим польовим гравцем, але помилка в середині майданчика дозволила Матіасу Блахуті вразити порожні ворота.

У п'ятницю, 16 березня, збірна України зіграє зі своїми однолітками з Франції.