Юнацька збірна України (U-19) зіграла внічию з Італією

Підопічні Віталія Одегова втратили переможний результат, пропустивши від італійців на 39-й хвилині.

Перше з двоматчевих протистоянь у Броварах розпочалося з потужних дій в атаці від нашої команди. Федір Овакімян вже на перших секундах змусив працювати у поті чола Давіде Берарді. За 5 хвилин свій момент мав Владислав Завертаний але пробив повз.

Ближче до середини тайму нагода відзначитися виникла і у гостей. Валеріо Бернардіні пробив вже по залишених Миколою Гуйваном воротах, але кіпера українців підстрахував польовий гравець. Загалом, друга половина тайму видалася більш щедрою на моменти. Вже згаданий Завертаний та Едуард Нагорний поцілити у площину воріт воротаря суперників не зуміли. Натомість, сейви Гуйвана після двох ударів Сімоне Ачіллі допомогли не пропустити й господарям. Тож, перша половина завершилася без голів.

На початку другої двадцятихвилинки знову міг відзначитися Овакімян, однак, Берарді вкотре чудово відіграв на останньому рубежі. А на 27-ій хвилині «жовто-синім» вдалося забити. Розіграш кутового у вигляді триходівки Масевич-Нагорний-Сенюк завершився взяттям воріт від останнього.

Після першого голу гра набрала більш активного темпу. Майже одразу Ачіллі міг зрівнювати рахунок, але пробив повз. А у наступній атаці Денис Бланк втратив нагоду подвоїти перевагу, не зумівши переграти кіпера суперників. На 34-ій хвилині після удару Луки Етторе володіння нашої команди, які після перерви захищав Дмитро Щипчик, врятувала стійка. Менш ніж за 60 секунд кіпер нашої команди вже змушений був вступити у гру, парирувавши спроби забити від Даріо Філіппоні та того-таки Етторе.

На 36-ій хвилині ще один момент мав Ачіллі, але знову Щипчик став на заваді взяттю воріт від італійців. Втім, на передостанній хвилині Сімоне таки досяг. Команда Карміне Тарантіно проводила останні хвилини з п'ятим польовим, і в одній з атак саме Ачіллі приніс гостям вольову нічию.

Повторна зустріч між суперниками відбудеться у середу о 19:30. У прямому ефірі трансляцію можна буде переглянути на Youtube-каналі АФУ. Трансляція на каналі «XSPORT» cтартує о 20:00.

Україна (U-19) – Італія (U-19) – 1:1 (0:0)