Futsalplanet Awards: український жіночий футзал представлений у п’яти номінаціях

Видання futsalplanet.com опублікувало щорічні номінації, де на перемогу претендують по десять учасників. Представники нашої країни потрапили до п’яти з них. До слова, кожна з номінацій представлена саме у жіночому футзалі

Найкраща жіноча збірна

Україна
Аргентина
Фінляндія
Угорщина
Італія
Польща
Португалія
Росія
Іспанія
Швеція

Найкращий тренер жіночої збірної

Олег Шайтанов (збірна України)
Ніколас Нор’єга (збірна Аргентини)
Яякко Лайтінен (збірна Фінляндії)
Тамаш Франк (збірна Угорщини)
Франческа Сальваторе (збірна Італії)
Войчех Вайсс (збірна Польщі)
Луіс Консейсау (збірна Португалії)
Євгеній Кузьмін (збірна Росії)
Клаудіа Понс Хандрі (збірна Іспанії)
Габріель да Сілва Діас (збірна Швеції)

Найкращий воротар

Вікторія Сагайдачна («Збірна Харківської області-Тесла», Україна)
Ана Кароліна («Пескара», Італія)
Ана Катаріна («Бенфіка», Португалія)
Б’янка («Стейн Касавел», Бразилія)
Анжеліка Дібіазе («Чітта ді Фальконара», Італія)
Жозі («Бурела», Іспанія)
Міссі («Баратейро Хаван Футзал», Бразилія)
Сільвія Агуете («Марін Футзал», Іспанія)
Марія Сурніна («Норманочка», Росія)
Фарзаре Тавасолі («Саіпа Тегеран», Іран)

Найкращий клуб

«Збірна Харківської області-Тесла» (Україна)
«Пескара» (Італія)
«Бенфіка» (Португалія)
«Чітта ді Фальконара» (Італія)
«Бурела» (Іспанія)
«Леоаш да Серра» (Бразилія)
«Атлетіко Сан-Лоренцо» (Аргентина)
«Норманочка» (Росія)
«Палаєш Нафт Абадан» (Іран)
«Табоау да Серра» (Бразилія)

Найкращий тренер

Василь Сухомлинов («Збірна Харківської області-Тесла», Україна)
Ескерда («Леоаш да Серра», Бразилія)
Педру Енрікеш («Бенфіка» , Португалія)
Хосе Луіс Гонсало Сантанджело («Пескара», Італія)
Массіміліано Нері («Чітта ді Фальконара», Італія)
Хуліо Дельгадо Гонсалес («Бурела», Іспанія)
Кріс де Соуза («Табоау да Серра», Бразилія)
Марсіу Коелью («Стейн Касавел», Бразилія)
Олександр Черкасов («Норманочка», Росія)
Нарджес Альвані («Палаєш Нафт Абадан», Іран)

Підсумкові результати у кожній з номінацій будуть опубліковані пізніше.

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 38
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 36
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 16 22
5 Viva Cup (Харків) 16 20
6 Енергія (Львів) 16 18
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 16 14
8 АФФК Суми (Суми) 15 9
9 Сокіл (Хмельницький) 15 6
Команда І О
1 Португалія 1 3
2 Нідерланди 1 3
3 УКРАЇНА 1 0
4 Сербія 1 0
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 5 13
2 Рятувальник (Ромни) 7 11
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 6 11
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 6 8
5 Comfort Life (Буча) 6 7
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 6 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 7 15
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 14
3 Любарт (Луцьк) 7 10
4 In.IT (Львів) 7 8
5 КІВС Енергія-2 (Львів) 7 6
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 7 5

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!