Жіноча збірна Фінляндії переграла Чехію

Підопічні Яяко Лайтінена зуміли здобути впевнену перемогу у стартовому матчі групи 3 основного раунду.

Перший тайм поєдинку ознаменувався рівною грою, яка, зрештою, й вилилася у нічийний результат. На 16-ій хвилині Херранен чудово розібралася в атаці й вразила ворота Бубелової, яка у порівнянні з учорашнім поєдинком змінила у воротах Панушкову.

Втім, чешки зуміли досить швидко відігратися. Гонкова влучним пасом знайшла Плхакову, яка відновила паритет. За раухунку 1:1 команди відправилися на перерву.

На старті другого тайму команда Яяко Лайтінена знову вирвалася вперед. На допомогу номінальним гостям прийшов вдало розіграний аут. Пьойрі викотила на Йокісало, а Емілія завдяки яскравому і точному удару зуміла відзначитися у другому матчі поспіль.

За чотири хвилини до завершення зустрічі Міхал Одегнал знову ризикнув піти вперед з п’ятим польовим. На цей раз його роль виконувала Сокуеса.

Фінки зуміли цим скористатися і Лауермаа встановила остаточний рахунок у зустрічі. 3:1 – друга звитяга цієї збірної у групі 3.

Ігровий день продовжиться матчем між збірними України та Бельгії. Початок о 19:00. Трансляцію матчу ви зможете переглянути на ютуб-каналі АФУ та телеканалі «XSport+».

Чехія – Фінляндія – 1:3 (1:1)
Голи: Плхакова (17) – Херранен (16), Йокісало (24), Лауермаа (40)
Попередження: Шпічкова (34)

Збірна Чехії: Катержіна Бубелова – Іва Одегналова, Габріела Шпічкова, Клара Сокуеса, Маркета Коплікова (к) – Деніса Скалова, Тереза Гонкова, Люсіє Плхакова, Адела Штурмова – Мартіна Фолпрехтова, Міхаела Новотна, Мартіна Панушкова

Збірна Фінляндії: Тія Роппанен – Сіні Лауермаа, Еліна Сетала (к), Даніела Т’єдер, Нетта Ханула – Тііна Пьойрі, Тія Юнтікаа, Еміліа Йокісало, Ясмін Йлікрака, Матілда Херранен, Маріа Мянтіла – Лілі Сандстрьом