Жіноча збірна Італії стала переможцем «Lviv Freedom Cup-2020»

Підопічні Франчески Сальваторе виявилися сильнішими за збірну України у фінальному поєдинку турніру.

Втім, саме нашій команді вдалося відкрити рахунок у зустрічі. Потужний удар Шульги після навісу Титової з кутового п’ятою у ворота суперника переправила Гриценко. Для Ксенії цей гол став сьомим у рамках турніру.

Однак, до перерви дубль Бутіми дозволив італійкам вийти вперед з мінімальною різницею у рахунку.

Стартова шестихвилинка другої половини зустрічі також лишилася за гостями. Спочатку Беллі реалізувала пенальті після фолу Кислової на Бутімі, а потім Адаматті яскравим ударом завершила атаку підопічних Франчески Сальваторе.

За 3 хвилини Сестарі не зуміла впоратися з ударом Шульги, пропустивши вдруге. У другій половині тайму «жовто-сині» створили чимало нагод, однак забити так і не зуміли. Як результат – 2:4. Дебютним тріумфатором «Lviv Freedom Cup» стає жіноча збірна Італії.

«Lviv Freedom Cup-2020». Фінал. Україна (ж) – Італія (ж) – 2:4 (1:2)

Голи: Гриценко (5), Шульга (29) – Бутіма (12, 20), Беллі (23 – пен.), Адаматті (26)
Попередження: Кислова (24), Гриценко (40) – Беллі (12)

Збірна України: Вікторія Сагайдачна (Вікторія Кислова, 21) – Анна Шульга, Ксенія Гриценко, Ірина Дубицька, Юлія Форсюк, Юлія Дударчук, Юлія Титова (к), Анна Сидоренко, Христина Єрьоменко, Олена Павленко, Анастасія Кліпаченко, Юлія Шевченко, Анна Прокопенко

Збірна Італії: Ана Кароліна Сестарі – Сара Бутіма, Людовіка Копаррі, Бруна Борхес, Рената Адаматті, Ерсілія Д’Інчекко (к), Аріана Помпоселлі, Федеріка Беллі, Алессія Грієко, Ніколета Мансуетто, Джессіка Ексана, Сесілія Барка, Сабріна Маркезе, Марія Фонтана