Відбулися матчі відбіркового етапу чемпіонату України серед дівочих команд 2005-2006 р.н.

Пропонуємо вашій увазі результати поєдинків відбіркового етапу чемпіонату України серед дівочих команд 2005-2006 р.н.

Група А

м. Вінниця

Група 1

1. ДЮСШ №1-ДЮСШ (Хмельницький-Славута) – 6 очок
2. «Мрія-Лідер» (Ананьїв) – 3 очки
3. БЛІСП-ДЮСШ (Бердичів) – 0 очок

Група 2

1. ДЮСШ №25 (Київ) – 6 очок
2. ФК «Вінниця» (Вінниця) – 3 очки
3. «Первоцвіт» (Житомирська обл.) – 0 очок

1/2 фіналу

ДЮСШ №25 – «Мрія-Лідер» – 8:1
ФК «Вінниця» – ДЮСШ №1-ДЮСШ – 3:1

Матч за 5-те місце. «Первоцвіт» – БЛІСП-ДЮСШ – 1:6
Матч за 3-тє місце. «Мрія-Лідер» – ДЮСШ №1-ДЮСШ – 0:3
Фінал. ДЮСШ №25 – ФК «Вінниця» – 1:3

Група В

м. Черкаси

1. «Лідер» (Кобеляки) – 12 очок
2. КДЮСШ №1-МСК «Дніпро» (Черкаси) – 9 очок
3. «Кристал» (Херсон) – 6 очок
4. КДЮСШ (Дніпро) – 3 очки
5. «Вікторія» (Катеринопіль) – 0 очок

Група С

м. Чернігів

1. «СДЮШОР-Юність» (Чернігів) – 9 очок
2. ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп) – 6 очок
3. «Кристал-Надія» (Линовицька ОТГ-Гребінка) – 3 очки
4. КДЮСШ «Олімп» (Славутич) – 0 очок

Група D

м. Харків

1. «Житлобуд-1» (Харків) – 9 очок
2. «Фортуна» (Новомиколаївська ОТГ) – 6 очок
3. ДЮСШ «Волна-Тесла-2» (Харків) – 3 очки
4. «Кобра» (Білокуракине) – 0 очок

Група Е

м. Володимир-Волинський

1. «Ладомир-1» (Володимир-Волинський) – 12 очок
2. «Ладомир-2» (Володимир-Волинський) – 9 очок
3. ДЮСШ №3 (Івано-Франіквськ) – 3 очки
4. ДЮСШ (Гоща) – 3 очки
5. ДЮСШ №1 (Львів) – 3 очки

За підсумками відбіркових етапів команди продовжать боротьбу у таких лігах:

Вища ліга

1. ФК «Вінниця» (Вінниця)
2. ДЮСШ №25 (Київ)
3. «Лідер» (Кобеляки)
4. «СДЮШОР-Юність» (Чернігів)
5. «Житлобуд-1» (Харків)
6. «Ладомир-1» (Володимир-Волинський)
7. «Ладомир-2» (Володимир-Волинський)
8. «Фортуна» (Новомиколаївська ОТГ)

Перша ліга

1. КДЮСШ №1- МСК «Дніпро» (Черкаси)
2. ДЮСШ ім. Маміашвілі (Конотоп)
3. ДЮСШ №1-ДЮСШ (Хмельницький-Славута)
4. «Кристал» (Херсон)
5. «Кристал-Надія» (Линовицька ОТГ-Гребінка)
6.  ДЮСШ «Волна-Тесла-2» (Харків)
7. ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ)
8. «Мрія-Лідер» (Ананьїв)

Друга ліга

1. ДЮСШ (Гоща)
2. ДЮСШ №1 (Львів)
3. «Кобра» (Білокуракине)
4. КДЮСШ «Олімп» (Славутич)
5. КДЮСШ (Дніпро)
6. «Вікторія» (Катеринопіль)
7. БЛІСП ДЮСШ (Бердичів)
8. «Первоцвіт» (Житомирська обл.)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 38
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 36
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 16 22
5 Viva Cup (Харків) 16 20
6 Енергія (Львів) 16 18
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 16 14
8 АФФК Суми (Суми) 15 9
9 Сокіл (Хмельницький) 15 6
Команда І О
1 Португалія 1 3
2 Нідерланди 1 3
3 УКРАЇНА 1 0
4 Сербія 1 0
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 5 13
2 Рятувальник (Ромни) 7 11
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 6 11
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 6 8
5 Comfort Life (Буча) 6 7
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 6 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 7 15
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 14
3 Любарт (Луцьк) 7 10
4 In.IT (Львів) 7 8
5 КІВС Енергія-2 (Львів) 7 6
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 7 5

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!