Чемпіонат України серед жінок (Вища ліга): результати матчів 10-12 листопада

10-12 листопада були зіграні матчі чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги у групах «А» (3 тур) і «Б» (4 тур). Пропонуємо Вашій увазі їх результати.

Група «А». 3 тур.

У Харкові зустрічались команди, які до очної зустрічі не мали жодного очка у своєму активі. Тому, для обох колективів цей матч був можливим з точки зору здобуття бодай би якихось очок. Але інтрига у цьому протистоянні вмерла ще по ходу першого тайму, коли підопічні Ганни Покус вели у рахунку 4:0. Але справжня гольова феєрія від WFC «KHARKIV» - КДЮСШ-8 почалась у другій половині зустрічі. Особливо варто відзначити «покер» Олени Галак. Єдине, чим змогли відповісти футзалістки «Багіри» - це «голом престижу» від Олени Барсової.

WFC «KHARKIV» - КДЮСШ-8 (Харків) – ДЮСШ «Багіра» (Лиман) – 12:1
Алієва (4, 39), Лакудас (5, 32), Мисловська (9), Макаренко (11, 32), Галак (24, 28, 29, 38), Тепла (34) – Барсова (36)
Попередження: Федотенко (23), Ващенко (24)

Дуже цікаве протистояння очікувалось у Полтаві. Перед очною зустріччю «ПЗМС» та «Тесла» не мали очкових втрат. Тому, цей поєдинок був більш ніж принциповим, адже у ньому на кону було лідерство за підсумками першого кола у групі «А». Поєдинок, як і очікувалось, видався бойовим та напруженим. І, як виявилось потім, напруження дуже сильно позначилось на грі полтавчанок. Принаймні, нереалізовані дабл-пенальті свідчать про це, хоча за підсумками першого тайму саме підопічні Миколи Кудацького вигравали з рахунком 3:2. Проте, у другому таймі футзалістки «Тесли» покарали своїх опоненток за нереалізовані 10-метрові, забивши у ворота Олени Цикаленко. Хоча полтавчанки могли би і здобути очки у цьому поєдинку, якби Мочалова реалізували 6-метровий. Однак, у підсумку перемога дісталася харків’янкам.

«ПЗМС» (Полтава) – «Тесла» (Харків) – 4:5
Єрмоленко (5, 23), Дударчук (13), Мочалова (20) – Єрьоменко (6), Ярова (19), Сидоренко (26, 39), Кузіна (36)
Попередження: Бабенко (32) – Діхтяр (16), Шульга (25)
На 15-й хвилині Єрмоленко («ПЗМС») не реалізувала 10-метровий.
На 16-й хвилині Бабенко («ПЗМС») не реалізувала 10-метровий.
На 17-й хвилині Дударчук («ПЗМС») не реалізувала 10-метровий.
На 34-й хвилині Мочалова («ПЗМС») не реалізувала 6-метровий.

Група «Б». 4 тур.

Перед поєдинком між «IMS-НУХТ» та «Ладомиром» актуальним було лише одне питання: чи зможуть футзалістки з Володимира-Волинського зупинити переможну ходу чинних чемпіонок України? Відповідь на це питання дали самі киянки, які буквально зі старту поєдинку стали знаходити ключі до воріт Марії Вальчук. І знаходили! В результаті у воротах «Ладомиру» побували шістнадцять м’ячів, на які у гостей не знайшлося жодної відповіді. Отже, поки що «IMS-НУХТ» безальтернативно лідирує у групі «Б».

«IMS-НУХТ» (Київ) – «Ладомир» (Володимир-Волинський) – 16:0
Шевченко (1, 24), Бавзенюк (3, 17, 34), Рубан (8, 24, 35, 35), Тітова (10, 34, 40), Бундюк (19, 22), Кліпаченко (27), Кирильчук (37)
Попередження: Шайнюк (1)

Вже по ходу першого тайму футзалістки «5G» дали зрозуміти своїм опоненткам, що саме вони будуть господарками становища. А почалося все вже у дебюті поєдинку, коли після п’яти стартових хвилин рахунок був 3:0 на користь номінальних гостей. А вже перед перервою «5G» вели більш ніж переконливо – 5:1. Тому,можна було сміливо сказати, що долю поєдинку вже було вирішено. Щоправда, друга половина поєдинку теж була багатою на голи, але не так, як перша. Втім, це не вплинуло на підсумкову перемогу «5G».

«AFC NRG» (Київ) – «AFC 5G» (Київ) – 2:7
Єрьоменко (17), Дідич (23) - Бойко (1, 20), Скляр (4, 5), Ткачук (9, 26)
Попередження: Дідич (28)