Енергія покращує собі настрій перед Кубком УЄФА, перемігши Юні-Ламан + ВІДЕО

У Львові матчем між місцевою «Енергією» та чорноморським «Юні-Ламаном» розпочався 3-й тур Екстра-ліги. Для господарів цей матч був фактично генеральною репетицією перед домашніми поєдинками Основного раунду Кубка УЄФА. І варто сказати, що для підопічних Валерія Легчанова вона пройшла на «відмінно». Вже на початку гри львів’яни взяли ініціативу в свої руки, змусивши своїх візаві з «Юні-Ламана» грати на оборону. Гості протримались сім хвилин, але потім не змогли втримати «Енергію», яка збільшувала свій тиск на ворота Кудімова. Рахунок у матчі відкрив Михайло Грицина, а згодом його подвоїв Віталій Радевич. Протягом першої 20-хвилинки «енергетики» не один раз могли збільшити свою перевагу, але на табло Палацу спорту «Галичина» продовжував світитися рахунок 2:0.

А от другий тайм став справжнім бенефісом львівської команди. Все почалося з двох швидких голів від Михайла Грицини. А далі «зелено-білих» вже було не зупинити. Той же Михайло Грицина оформив покер і став головним героєм зустрічі. Не відставали і його партнери, які теж намагалися залишити свій «автограф» у воротах «Юні-Ламана». В результаті «Енергія» довела разунок до дуже розгромного – 8:0. Саме з таким результатом і завершилася ця гра.

Тепер діючі чемпіони України можуть з хорошим настроєм готуватися до матчів Основного раунду Кубка УЄФА, а от гравцям «Юні-Ламана» знову доведеться робити невтішну роботу над помилками.

«Енергія» - «Юні-Ламан» - 8:0