Кубок України: результати матчів Попереднього раунду за 28-29 жовтня

28 та 29 жовтня відбулися чергові матчі першого етапу попереднього раунду Кубка України. Пропонуємо Вашій увазі їх результати.

У Києві відбувся матч-відповідь першого етапу Попередньому раунду Кубка України, в якому «Manzana-2» приймала харківський «Nick&Ars». Враховуючи те, що у першому поєдинку кияни перемогли з мінімальним рахунком 1:0, слід було очікувати боротьби за путівку до наступного раунду на кожному сантиметрі паркету. Так воно, в принципі, і було, але не з самого початку.

Перший тайм був за господарями, які повели у рахунку 2:0 (а якщо врахувати м’яч на виїзді, то підсумкова перевага вимірювалася вже трьома м’ячами без відповіді). Більше того – на початку другого тайму Сергій Кучук зробив рахунок 3:0 на користь «манзанівців», і здавалося, що у цьому двобої вже все ясно. Однак, незабаром харків’яни пішли вп’ятьох, і у такому форматі вони змогли тричі забити у ворота Дєнюжкіна. Ключовим епізодом матчу стало вилучення «манзанівця» Олександра Пекнія на 38-й хвилині. Однак, цього разу «Nick&Ars» не зміг втілити чисельну перевагу в гол.

Таким чином, київська команда крокує далі, і на наступному етапі Попереднього раунду вона зустрінеться з дніпровським «Катеринославхлібом».

«Manzana-2» (Київ) – «Nick&Ars» (Харків) – 3:3
Шайдюк (10), Кібіш (13), Кучук (21) – Подзолков (25), Замятін (33), Кравченко (34)
Попередження: Кібіш (34), Кучук (34), Рівний (38)
Вилучення: Пекній (38)
Перший матч – 1:0

А в Одесі був зіграний перший матч у протистоянні між місцевим «МКВ» та донецько-запорізьким «АРПІ». «Червоно-білі», за підтримки місцевих фанів, намагались майже з перших хвилин диктувати умови гри. Проте, одесити, мабуть, не врахували, що «АРПІ» є досвідченою командою, яка готова до таких натисків з боку суперників. Підопічні Олександра Моргунова змогли втримати стартові атаки своїх візаві, але відповісти на це голом не змогли. Натомість, «МКВ» пішов на перерву в якості переможця після голу Коллінса на 17-й хвилині.

У другому таймі гра була наче більш-менш рівною, але після того, як Огністий зрівняв рахунок, то вона стала ще цікавішою. Обидві команди не хотіли нічийного рахунку, тому шукали можливість для того, аби вийти вперед. Зрештою, це вдалося «МКВ» - на 36-й хвилині відзначився Антон Гай. І його гол, як виявилося, став переможним. Проте, перед матчем-відповіддю шанси на прохід далі мають обидві команди.

Єдиним неприємним моментом у цій грі стала жахлива травма гравця «АРПІ» Олександра Оліщука, який травмував руку. Тому, побажаємо Олександрові здоров’я та швидкого одуження.

«МКВ» (Одеса) – «АРПІ» (Донецьк/Запоріжжя) – 2:1
Коллінс (17), Гай (36) – Огністий (29)
Попередження: Кочевенко (11), Гай (14), Моторний (29), О. Бондаренко (38) - Чабанов (14)