Комітет арбітражу
(044) 521-05-58

Кравцов Сергій Васильович – голова

Веремчук Юрій Дмитрович – заступник голови

Банасько Олексій Михайлович

Кузьменко Василь Васильович

Олійник Віталій Михайлович

Проць Роман Омелянович

Соболевський Олег Вікторович

Комітет жіночого футзалу
(044) 521-05-58

Жила Володимир Леонідович - голова

Гончаренко Віталій Миколайович

Кирилюк Марина Олександрівна

Панченко Володимир Володимирович

Покус Анна Євгенівна

Супрунович Вікторія Олексіївна

Сабіров Руслан Рінатович

Хомич Олена Григорівна

Комітет національних збірних команд з футзалу
(044) 521-05-58

Новіков Андрій Станіславович - голова

Власенко Костянтин Григорович

Кирилюк Марина Олександрівна

Косенко Олександр Петрович

Одегов Віталій Олексійович

Шпичка Тарас Олександрович

Комітет з організації та проведення змагань
(044) 521-05-58

Вакула Валентин Іванович - голова

Комітет ветеранського футзалу
(044) 521-05-58

Король Олександр Євгенович - голова

Комітет аматорського та масового футзалу
(044) 521-05-58

Таран Віктор Леонідович - голова

Кравченко Юрій Юрійович

Пашкевич Денис Сергійович

Руденко Дмитро Сергійович

Скарлат Віталій Олександрович

Хоботов Руслан Миколайович

Петраков Євгеній Сергійович

Родіонов Віктор Володимирвич

Комітет дитячо-юнацького футзалу
(044) 521-05-58

Владико Сергій Васильович – голова

Кондратьєв Юрій Володимирович – секретар

Каплун Олександр Михайлович

Мозеров Андрій Олександрович

Розпаченюк Віталій Ігорович

Симонов Василь Михайлович

Слободян Володимир Ярославович

Соколовський Микола Миколайович

Станкевич Назар Іванович

Черненко Ігор Іванович

Навчально-методичний комітет
(044) 521-05-58

Братусь Володимир Іванович – голова

Комітет з безпеки проведення змагань
(044) 521-05-58

Левченко Олексій Юрійович – голова

Комітет студентського футзалу
(044) 123-45-67
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 38
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 36
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 16 22
5 Viva Cup (Харків) 16 20
6 Енергія (Львів) 16 18
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 16 14
8 АФФК Суми (Суми) 16 10
9 Сокіл (Хмельницький) 16 7
Команда І О
1 Португалія 3 9
2 УКРАЇНА 3 3
3 Нідерланди 3 3
4 Сербія 3 3
Команда I O
1 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 7 14
2 SkyUp (Київ) 6 13
3 Черкасиобленерго (Черкаси) 7 11
4 Рятувальник (Ромни) 8 11
5 Comfort Life (Буча) 7 10
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 7 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 8 16
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 8 14
3 Любарт (Луцьк) 8 13
4 In.IT (Львів) 8 11
5 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 8 6
6 КІВС Енергія-2 (Львів) 8 6

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!