Вища ліга (жінки) 2019/2020. 1-й тур
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 4-5 Будстар-НПУ (Київ)
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 2-14 IMS-НУХТ (Київ)
FT ПЗМС (Полтава) 5-0 Ладомир (Вол.-Волинський)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 2-й тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 1-7 Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
FT Будстар-НПУ (Київ) 8-1 Ладомир (Вол.-Волинський)
FT IMS-НУХТ (Київ) 4-1 ПЗМС (Полтава)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 3-й тур
FT ПЗМС (Полтава) 3-3 Будстар-НПУ (Київ)
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 19-1 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 1-3 IMS-НУХТ (Київ)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 4-й тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 1-7 ПЗМС (Полтава)
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 3-0 Ладомир (Вол.-Волинський)
FT IMS-НУХТ (Київ) 2-6 Будстар-НПУ (Київ)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 5-й тур
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 4-7 IMS-НУХТ (Київ)
FT ПЗМС (Полтава) 2-7 Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
FT Будстар-НПУ (Київ) 22-1 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 6-й тур
FT Будстар-НПУ (Київ) 3-2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
FT IMS-НУХТ (Київ) 25-0 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 3-7 ПЗМС (Полтава)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 7-й тур
FT ПЗМС (Полтава) 1-0 IMS-НУХТ (Київ)
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 13-0 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 4-11 Будстар-НПУ (Київ)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 8-й тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 5-0 Ладомир (Вол.-Волинський)
FT IMS-НУХТ (Київ) 2-5 Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
FT Будстар-НПУ (Київ) 0-0 ПЗМС (Полтава)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 9-й тур
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 4-7 Збірна Харківської області-Тесла (Харків)
FT Будстар-НПУ (Київ) 7-2 IMS-НУХТ (Київ)
FT ПЗМС (Полтава) 21-0 Багіра-ДЮСШ (Лиман)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 10-й тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 0-5 Будстар-НПУ (Київ)
FT Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 1-1 ПЗМС (Полтава)
FT IMS-НУХТ (Київ) 4-0 Ладомир (Вол.-Волинський)
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 38
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 36
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 16 22
5 Viva Cup (Харків) 16 20
6 Енергія (Львів) 16 18
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 16 14
8 АФФК Суми (Суми) 15 9
9 Сокіл (Хмельницький) 15 6
Команда І О
1 Португалія 1 3
2 Нідерланди 1 3
3 УКРАЇНА 1 0
4 Сербія 1 0
Команда I O
1 SkyUp (Київ) 5 13
2 Рятувальник (Ромни) 7 11
3 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 6 11
4 Черкасиобленерго (Черкаси) 6 8
5 Comfort Life (Буча) 6 7
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 6 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 7 15
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 14
3 Любарт (Луцьк) 7 10
4 In.IT (Львів) 7 8
5 КІВС Енергія-2 (Львів) 7 6
6 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 7 5

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!