Головна / Інші

У Луцьку відбудуться матчі Суперкубка України серед ветеранів

29 січня луцька «Арена спорт» прийме матчі Суперкубка України серед ветеранів одразу у трьох вікових категоріях.

Розклад поєдинків виглядає таким чином:

65+
12:00. «Базис» (Умань) – «Комунар» (Харків)

Читати бiльше »»

Кубок України серед ветеранів 60+. Результати другого ігрового дня + LIVE третього

Пропонуємо вашій увазі результати матчів другого ігрового дня, а також розклад поєдинків третього ігрового дня Кубка України серед ветеранів 60+, який триває у Сумах.

18 грудня

Група А

Читати бiльше »»

Кубок України серед ветеранів 60+. Результат першого ігрового дня + LIVE другого

Пропонуємо вашій увазі результати матчів першого ігрового дня, а також розклад поєдинків другого ігрового дня Кубка України серед ветеранів 60+, який триває у Сумах.

17 грудня

Група А

Читати бiльше »»

«Чорне море» – володар Кубка України серед ветеранів 45+

Одесити занесли до свого активу черговий ветеранський трофей.

Фінальний ігровий день у Кубку України серед ветеранів 45+ мав складатися з двох поєдинків, однак, через неявку на матч «Ниви» донецький «АРПИ» записав технічну перемогу у Першій лізі.

Читати бiльше »»

Кубок України серед ветеранів 45+, 55+ та 65+. Результати матчів третього і четвертого ігрового днів

Пропонуємо вашій увазі резкльтати матчів третього та четвертого ігрового днів кубкових ветеранських турнірів, які тривають у Білозір’ї.

5 листопада

65+:

Читати бiльше »»

З 3 по 7 листопада у Білозір’ї відбудеться Кубок України серед ветеранів 45+, 55+, 65+

Цього тижня на Черкащині відбудуться поєдинки Кубка України серед ветеранів у трьох вікових категоріях.

Пропонуємо вашій увазі склад перелік команд-учасниць.

Кубок України 45+:

Читати бiльше »»

Ветеранські турніри в Одесі. Підсумкові результати

Пропонуємо вашій увазі результати поєдинків заключних ігрових днів Кубка України серед ветеранів 40+, 50+ та чемпіонату України серед ветеранів 60+, які завершилися на Одещині.

5 вересня

Читати бiльше »»

Кубок України 40+. Фінальний день. LIVE

Пропонуємо вашій увазі розклад прямих трансляцій поєдинків заключного ігрового дня Кубка України серед ветеранів 40, які проходять у спорткомплексі «Black Sea-PSV» (с. Крижанівка).

Кубок України 40+:

Читати бiльше »»

Ветеранські турніри в Одесі. Результати матчів другого та третього ігрового днів

Пропонуємо вашій увазі результати поєдинків другого та третього ігрового днів Кубка України серед ветеранів 40+, 50+ та чемпіонату України серед ветеранів 60+, які проходятьна Одещині.

3 вересня

Читати бiльше »»

Чемпіонат України 60+, Кубок України 40+. День 4. LIVE

Пропонуємо вашій увазі розклад прямих трансляцій поєдинків заключного ігрового дня Кубка України серед ветеранів 40+ та чемпіонату України серед ветеранів 60+, які проходять у спорткомплексі «Black Sea-PSV» (с. Крижанівка).

Читати бiльше »»

Чемпіонат України 60+, Кубок України 50+. Результати матчів першого ігрового дня

Пропонуємо вашій увазі результати поєдинків першого ігрового дня Кубка України серед ветеранів 50+ та чемпіонату України серед ветеранів 60+, які проходять на Одещині.

Спорткомплекс «Black Sea-PSV»

Читати бiльше »»

Чемпіонат України 60+, Кубок України 50+. День 2. LIVE

Пропонуємо вашій увазі розклад прямих трансляцій поєдинків другого ігрового дня Кубка України серед ветеранів 50+ та чемпіонату України серед ветеранів 60+, які проходять у спорткомплексі «Black Sea-PSV» (с. Крижанівка).

Читати бiльше »»

Чемпіонат України 60+, Кубок України 50+. День 1. LIVE

Пропонуємо вашій увазі розклад прямих трансляцій поєдинків першого ігрового дня Кубка України серед ветеранів 50+ та чемпіонату України серед ветеранів 60+, які сьогодні стартують у спорткомплексі «Black Sea-PSV» (с. Крижанівка).

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 40
2 ХІТ (Київ) 16 38
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 36
4 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 16 22
5 Viva Cup (Харків) 16 20
6 Енергія (Львів) 16 18
7 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 16 14
8 АФФК Суми (Суми) 16 10
9 Сокіл (Хмельницький) 16 7
Команда І О
1 Португалія 3 9
2 УКРАЇНА 3 3
3 Нідерланди 3 3
4 Сербія 3 3
Команда I O
1 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) 7 14
2 SkyUp (Київ) 6 13
3 Черкасиобленерго (Черкаси) 7 11
4 Рятувальник (Ромни) 8 11
5 Comfort Life (Буча) 7 10
6 Автомобіліст-Бульвар (Житомир) 7 0
Команда I O
1 Славута (Славута) 8 16
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 8 14
3 Любарт (Луцьк) 8 13
4 In.IT (Львів) 8 11
5 Кардинал-Рівнестандарт-2-ДЮСШ №4 (Рівне) 8 6
6 КІВС Енергія-2 (Львів) 8 6

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Титульний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!