Кубок України: Кардинал-Рівне виходить у чвертьфінал

У Сумах відбувся перший з вісьмох запланованих матчем-відповідей 1/8 фіналу Кубку України, в якому «СумДУ» приймав «Кардинал-Рівне».

Для того, щоб вийти у чвертьфінал, гравцям «СумДУ» вдома треба було ліквідувати фору в три м’ячі, яка залишилась після матчу в Рівному. І для цього підопічні Сергія Песоцького мали йти вперед зі стартових хвилин. Скоро наміри сумчан схилити шальки терезів на свою користь за підсумками двох матчів були втілені у гол Максимом Мисловським. Але господарям треба було забивати ще двічі. І це «студенти» розуміли. Однак, незважаючи на те, що у першому таймі вони грали трохи цікавіше за гостей, наблизитись до своєї мети їм не вдалося.

Сумчани намагались досягти успіху протягом більшої половини другого тайму. Але вдруге засмутити Юрія Свинарчука їм вдалося лише на 31-й хвилині. Зробив це Дмитро Ігумнов. Рахунок 2:0 давав надію сумчанам на те, що можна буде забити третій гол і вибити «Кардинал-Рівне» з боротьби за Кубок України. Однак, гол Володимира Кручка зруйнував ці наміри студентів. Більше того – на 36-й хвилині Максим Мануйленко міг остаточно знищити інтригу в цьому протистоянні, але не зміг реалізувати дабл-пенальті. Тим не менш, навіть це не допомогло сумчанам, які хоч і виграли домашній поєдинок, але за підсумками двох зустрічей були змушені віддати путівку до чвертьфіналу «кардиналам».

«СумДУ» (Суми) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 2:1
Мисловський (7), Ігумнов (31) – Кручок (35)
Попередження: Ігумнов (12), Зеленський (36), Петраков (40) – Фаренюк (31), Кручок (31), Басич (32)
На 36-й хвилині Мануйленко («Кардинал-Рівне») не реалізував 10-метровий.
Перший матч – 1:4