Наші за кордоном - 9. Огляд виступів українських легіонерів + ВІДЕО

Офіційний сайт Асоціації футзалу України представляє огляд національних чемпіонатів країн, в яких грають українські футзалісти.

Білорусь

Минулого тижня у чемпіонаті Білорусі був зіграний 11-й тур.

«Сталіца» (Мінськ) – «УВС-Динамо» (Гродно) – 4:1 (2:1)
Голи українців:
у господарів Тарас Королишин-1, Микола Грицина-1

Українці у складі чемпіона Білорусі вагомо посприяли його черговій перемозі. «Столичні» першими пропустили, проте за хвилину Тарас Королишин відновив рівновагу. По перерві після передачі Михайла Грицини господарі забили третій м’яч, а невдовзі Микола Грицина встановив остаточний рахунок.

«Вітен» (Орша) – «Південний» (Гомель) – 6:1 (3:0)
Голи українців: у господарів Андрій Чернієнко-1, Роман Кордоба-2, Олександр Вершинін-1

Наші співвітчизники «зробили» гру в Орші, у кожному з таймів забиваючи по два м’ячі, а Чернієнко та Кордоба увійшли до трійки найкращих гравців матчу.

«Борісов-900» (Борісов) – «Охрана-Динамо» (Мінськ) – 1:5 (0:3)
Гол українців:
у господарів Юрій Когут-1

Дуже нестабільно грає в цьому сезоні команда Олександра Хурсова. Цього разу рідні стіни не допомогли «Борісову-900» у грі з суперником з нижньої половини турнірної таблиці, а єдиний м’яч колишнього гравця рівненського «Кардиналу» Юрія Когута став лише голом престижу. Єдиною втіхою для господарів стало те, що вони за підсумком туру втримались у зоні плей-оф.

Відеоогляд матчу

«БЧ» (Гомель) – «ВРЗ» (Гомель) – 1:3 (1:0)
у гостей В’ячеслав Григор’єв-1, Дмитро Шамлі-1, Євген Клочко-1

Долю гомельського дербі вирішили українські, які грають за «вагоноремонтників». В другому таймі В’ячеслав Григор’єв та Дмитро Шамлі розвернули перебіг подій на користь номінальних гостей, а на 38-й хвилині Євген Клочко м’ячем у порожні ворота закрив гру.

«Динамо-БНТУ» (Мінськ) – «Граніт» (Мікашевічі) – 3:5 (2:3)
Голи українців: у гостей Віталій Багряк-2

Дуже бурхливо розвивалися події на початку гри. Гості першими пропустили на 5-й хвилині, проте за хвилину Віталій Багряк з пенальті поновив рівновагу. А ще за дві хвилини «Граніт» був попереду 3:1 після результативної передачі Володимира Бобильова. По перерві Багряк забив свій другий м’яч, який став останнім для гостей в цій грі.

«Лідсельмаш» (Ліда) – «Щучин» – 13:1 (8:0)
у господарів Денис Гуменюк-2

Окрім дубля, Денис Гуменюк до свого активу записав ще і результативну передачу. Також один асист і у Максима Вороніна.

«Дорожнік» (Мінськ) – «Аматар» (Брест) – 6:3 (3:1)

Лише один українець приймав участь в цій грі – це голкіпер «Дорожніка» Максим Лисенко. На 38-й хвилині з Максимом сталася невеличка неприємність – саме від нього м’яч опинився у воротах господарів, проте це не зіпсувало позитивні емоції від загальної перемоги.

«Форте» (Могильов) – «Світлогорськ» – 2:1 (1:0)

Команда Сергія Задорожного після поразки в попередньому турі здобула на своєму паркеті мінімальну перемогу, але втратила другу сходинку в турнірній таблиці, пропустивши «Лідсельмаш», у якого краща різниця забитих та пропущених м’ячів. Дмитро Іванов та Максим Аветисян грали у господарів у різних четвірках.