Головна / Кубок України серед ветеранів (50+)

Чемпіонат України 60+, Кубок України 50+. Результати матчів першого ігрового дня

Пропонуємо вашій увазі результати поєдинків першого ігрового дня Кубка України серед ветеранів 50+ та чемпіонату України серед ветеранів 60+, які проходять на Одещині.

Спорткомплекс «Black Sea-PSV»

Читати бiльше »»

Чемпіонат України 60+, Кубок України 50+. День 1. LIVE

Пропонуємо вашій увазі розклад прямих трансляцій поєдинків першого ігрового дня Кубка України серед ветеранів 50+ та чемпіонату України серед ветеранів 60+, які сьогодні стартують у спорткомплексі «Black Sea-PSV» (с. Крижанівка).

Читати бiльше »»

Ветеранські турніри в Одесі: розклад матчів

З 2 по 5 вересня в Одесі відбудуться поєдинки Кубка України серед ветеранів 40+ та 50+, а також чемпіонату України серед ветеранів 60+.

Пропонуємо вашій увазі розклад змагань.

2 вересня

Спорткомплекс «Black Sea-PSV»

Читати бiльше »»

Жеребкування ветеранських турнірів в Одесі. LIVE

Сьогодні о 14:00 відбудеться жеребкування Кубка України серед ветеранів 40+ та 50+, а також чемпіонату України серед ветеранів 60+.

Матчі триватимуть з 2 по 5 вересня у спорткомплексі «Black Sea-PSV» (с. Крижанівка, Одеська обл.).

Читати бiльше »»

Кубок України 40+, 50+, чемпіонат України 60+. День 4. LIVE

Пропонуємо вашій увазі розклад прямих трансляцій Кубка України серед ветеранів у категоріях 40+ та 50+ та чемпіонату України серед ветеранів 60+, які тривають в Одесі.

Кубок України 50+:

Читати бiльше »»

В Умані відбудеться Кубок України з футзалу серед ветеранів 35+ та 50+

З 10 по 13 травня у місті Умань (Черкаська область) відбудеться Кубок України серед ветеранів 35+ та 50+. Місцем проведення турніру стане ДПУ ім. Павла Тичини (вул. Садова, 2)

Відповідальний за реєстрацію команд: голова Комітету ветеранського футзалу Олександр Король.

Читати бiльше »»

Сторінки

Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 4 8
2 ХІТ (Київ) 4 8
3 Продексім (Херсон) 4 7
4 Енергія (Львів) 4 7
5 Кардинал-Рівнестандарт (Рівне) 3 4
6 АФФК Суми (Суми) 2 3
7 Viva Cup (Харків) 3 3
8 Сокіл (Хмельницький) 3 1
9 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 0
Команда I O
1 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 6 18
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 12
3 Леонас-Університет Драгоманова (Київ) 6 6
4 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!