Чвертьфінальна серія плей-офф Екстра-ліги: в перших матчах перемагали виключно гості!

Цього вік-енду стартувала довгоочікувана стадія плей-офф Екстра-ліги! Чвертьфінали плей-офф відкрила гра у Києві, де херсонський "Продексім" розтрощив "ЛТК/ІнБев/НПУ" 6:1. Героєм матчу став форвард гостей Михайло Волянюк, який підзначився покером. Ще два м'ячі в команді Ігоря Москвичова забив капітан Дмитро Бербенцев.

ЛТК/ІнБев/НПУ (Луганськ/Житомир/Київ) 1:6 (0:2) Продексім (Херсон)

Голи: А.Фаренюк, 22 - М.Волянюк,7,30,32,40; Д.Бербенцев,18,38

Рахунок у серії: 0:1

Дата і час проведення матчу: субота, 05.02.2016, 12:30

Місце проведення: м.Київ, СК «НПУ ім.Драгоманова»

Арбітри матчу: Я.Вовчок (Івано-Франківськ), О.Білащенко (Чернігів)

Спостерігач арбітражу: Ю.Щепанський (Львів)

Результати матчів регулярного чемпіонату:  ЛТК/ІнБев/НПУ 2:1 Продексім; Продексім 4:1 ЛТК/ІнБев/НПУ

Криворізький "Приват" дав бій чинному чемпіону, проте клас команд дався взнаки. У першому таймі шикарний гол провів Петро Шотурма, а в середині другої половини дальнім пострілом подвоїв рахунок Дмитро Сорокін. Господарі хоча й мали хороші моменти для взяття воріт, розпечатати їх не зуміли.

Приват (Кривий Ріг) 0:2 (0:1) Локомотив (Харків)

Голи: П.Шотурма,17; Д.Сорокін,31

Дата і час проведення матчу: субота, 05.02.2016, 13:30

Місце проведення: м. Кривий Ріг, СК «ДВУЗ КНУ»

Арбітри матчу: І.Якимишин (Львів), Б.Кіндій (Львівська обл.)

Спостерігач арбітражу: С.Гроховецький (Київ)

Результати матчів регулярного чемпіонату: Локомотив 8:0 Приват; Приват 1:6 Локомотив

Покровська команда "Титан-Зоря" програвала по ходу зустрічі зі "Спортлідером" 0:1, 1:3 та 2:4, але зуміла врятувати гру й перевести її у серію пенальті. Проте там господарям не поталанило - удар з точки Грицовця парирував Богдан Тимощук, а Ментянник влучив у поперечину!

Титан-Зоря (Покровське) 4:4 (3:4) /0:2 пен./ Спортлідер+(Хмельницький)

Голи: Мілінький,6; Тарасенко,10; Власович,20-а.г.; Лінник,33 – Мілінький,2-а.г.; Хамдамов,7; Педяш,8,13

Серія пенальті: Калуков – 0:1, Грицовець – 0:1 (воротар), Лисенко – 0:2, Ментянник – 0:2 (поперечина)

Дата і час проведення матчу: неділя, 06.03.2016, 12:00

Місце проведення: м.Покровське, СК «Юність»

Арбітри матчу: Г.Гора (Київ), Л.Жиронкін (Київ)

Спостерігач арбітражу: О.Король (Київ)

Результати матчів регулярного чемпіонату: Спортлідер+ 6:3 Титан-Зоря; Титан-Зоря 0:0 Спортлідер+

Шикарне "енергетичне" дербі видали "Ураган" та "Енергія"! Враховуючи, скільки гольових моментів створили команди, рахунок міг би бути 10:10, а глядачі і в цьому матчі стали свідками серії пенальті. А тут знову молоді гравці Івана Скіцка не впоралися з нервами (як і в чвертьфінальному матчі Кубка України проти "Хіта"). Баланик зарядив вище воріт, Боргун у штангу, а удар Горбатого парирував воротар львівської команди Володимир Кардаш!

Ураган (Івано-Франківськ) 2:2 (1:1) /1:2 пен./ Енергія (Львів)

Голи: Горбатий,19; Зварич,25 – Мих.Грицина,20; Павленко,22
Попередження: Маринюк,17; Мик.Грицина,38

Серія пенальті: Мик.Грицина (0:0, воротар), Баланик (0:0, вище воріт), Мих.Грицина (0:1), Корсун (1:1), Коваль (1:1, воротар), Боргун (1:1, штанга), Федюк (1:2), Горбатий (1:2, воротар)

Дата і час проведення матчу: неділя, 06.03.2016, 14:00

Місце проведення: м.Івано-Франківськ, СК Коледжу фізичного виховання

Арбітри матчу: П.Кравцов (Рівне), С.Подворний (Хмельницький)

Спостерігач арбітражу: В.Олійник (Київ)

Результати матчів регулярного чемпіонату: Енергія 5:3 Ураган; Ураган 1:3 Енергія

Матчі-відповіді відбудуться наступного вік-енду на майданчиках команд, які грали на виїзді. Серія триває до двох перемог. У разі нічийного рахунку у серії після матчу, який буде зігріно у суботу, проводиться третя зустріч у неділю на майданчику команди, що проводила другий матч вдома.