КР АФЛУ-2018: День перший (СК СДПУ)

До вашої уваги підсумки матчів першого ігрового дня у СК СДПУ.

12:40  Група Епіцентр К - Forex Club (Хмельницький) - Лугексперт (Сєвєродонецьк, Луганська обл.) 2:3 (0:2)
Голи: Компаніц (4'), Дмитренко (4'), Гуделяускас (21') – Богославський (19', 21')

Гру команди розпочали досить жваво. Що казати, адже перша гра – Гра відкриття в залі спорткомплексу СДПУ.
Після проходу,на 5 хвилині відзначився капітан команди Лугексперт Сергій Компаніц, пробивши повз голкіпера Епіцентр-ФорексКлаб Дмитра Сандулова. Протягом наступної  хвилини  рахунок вдалося подвоїти після удару-простілу в дальній кут у виконанні Дмитренко Сергія. Відразу Епіцентр мав можливість один м’яч відквитати, але шкіряний пройшов повз стійку.
Всередині першого тайму гравці Лугекперту перехопили ініціативу, впевнено граючи першим номером. В свою чергу  «будівельників» вибігали в стрімкі контратаки.
За хвилину до кінця тайму Епіцентр мав 2 реальні  нагоди розписатися у воротах супротивника, але в першому випадку був змарнований вихід  «два в один», а в іншому голкіпер дістав м’яча з ближнього кута.
Початок 2го тайму ознаменувався масованою атакою, після чого Валерій Вербовий поцілив у штангу, а добивання не стало несподіванкою для голкіпера Епіцентру.
З середини другого тайму, Епіцентр вийшов з п’ятим польовим гравцем, але оборона луганчан не принесла дивідендів будівельникам.
За 5 хвилин до завершення, Епіцентр один м’яч відіграв - відзначився Андрій Богославський, пробивши під голкіпером Лугекспрета. Але перевага в 1 м’яч трималась не довго - Євген  Гуделяускас робить комфортну перевагу своєї команди. Іншої думки все той Андрій Богославський оформлюючи дубль, знову скорочує перевагу, ставши останнім голом зустрічі.
За хвилину до кінця Хмельниччани змарнували вихід два в один, що і було одним з небагатьох варіантів зачепитись хоча б за нічию.

13:30  Група B  Food Center (Суми) - Нова Поліція (Кропивницький) 3:1 (0:0)
Бублік (19'), Катерінін (20’, 24’) – Хоменко (22’)

Початок пройшов під акомпанемент номінальних господарів – команди «Фут Центр» голкіпер «Поліції» щоразу виручав після пострілів Мисловького і Ко. Але в свою чергу Кропивничани відповідали разючими контратаками.
Початок другого тайму був знову з перевагою сумчан, але м’яч вперто не хотів потрапляти в сітку воріт «поліціянтів». Почергово Зеленський, Бублік та Катерінін марнували свої моменти. Варто відзначити капітана команди «Нова поліція» Тараса Чемерис, який грамотно будує оборону представників Кропивницького, і з переду чіпляється за м’яч.
В середині 2 тайму Нова Поліція вийшла в разючу контратаку, після якої  в гру вступив голкіпер «Фут Центру» Костянтин Пєтухов - Віталій Хоменко пробивав в дальній кут
За п’ять хвилин шкіряний нарешті опиняється в воротах «Нової поліції». Під поперечку пробив Серігій Бублик. Через хвилину Роман Шаповал передачею вивів на порожні ворота Катериніна, який не змарнував свій момент 2:0.
 Після другого голу «Нова поліція» отямилась, і зуміла відіграти один м’яч. Дальнім пострілом відзначився Хоменко Віталій.
Але перевага «харчовиків» все ж вилилась у результат. Віталій Катерінін замкнув штангу після прострілу Довгополова.
Залишок гри можна відзначити марнуванням моментів гравцями  «Фут Центру»

14:20  Група C  LEX-VSK (Суми) - ЛІЯ (Сухий Єланець, Миколаївська обл.) 2:3 (0:1)
Батюков (11’), Фішман. (18’), Каушан (18’) – Торба (23’), Анцибор (24’пен.)
Попередження: Батюков (24’)

Досить цікавим виявився початок першої зустрічі в групі «С». майже весь тайм команди провели на зустрічних курсах почергово перевіряючи надійність голкіперів. За дві хвилини до закінчення тайму до своєї мети були ближче представники півдня України, поціливши спочатку у штангу, а потім врятував голкіпер «Lex- Vsk» Абдулаєв.
І все ж таки на перерву команди пішли за мінімальної переваги Лії. Гол забив Антон Батюков.
В другому таймі «LEX-VSK» продовжив марнувати свої моменти. Почергово Карацюба Анцибор та  Вензенко не могли перевести ініціативу в перевагу в рахунку.
На противагу сумчанам гравці Лії  свої моменти реалізували. Спочатку Євген Фішман скористався помилкою Абдулаєва пробивши по центру, а згодом після штрафного Дмитро Каушан виграв боротьбу на 2му поверсі перекинув голкіпера «LEX-VSK».
За останню хвилину  «LEX-VSK» все ж таки скоротили відставання в 1 м’яч. Спочатку Володимир Торба відзначився а згодом, за гру рукою у власному штрафному Андрій Анцибор покарав супротивників з  «точки».

15:10  Група A  Енерго (Кропивницький) - Епіцентр К - Forex Club (Хмельницький) 0:0 (0:0)
Попередження:
 Баришніков (15’), Замніус (18’) – Безвещук (14’)

Гра в центрі поля, дрібні помилки та фоли, поодинокі удари по воротам. Так можна охарактеризувати першу половину зустрічі.
В середині тайму ініціатива почала поступово переходити до команди з Хмельницького, не зважаючи на те, що для них це вже друга гра на сьогодні.

Початок другої половини ознаменувався обміном «гірчичниками». І парою небезпечних випадів у виконанні обох команд. До середини тайму гра вирівнялась, і результат матчу могла вирішити будь-яка помилка. По закінченню гри команди «розбігались», але це ніяк не вплинуло на результат. Суха нічия.

16:00  Група B  Нова Поліція (Кропивницький) - Бренд (Луцьк) 2:3 (1:1)
Чемирис (11’), Головченко (23’) - Заболодько (9’), Романюк (14’), Шитов (16’).
Попередження: Шевельов (21’) (Нова Поліція)

Перша хвилина пройшла під пресингом волинян, але поліціянти майже відразу перехопили ініціативу, подеколи дозволяючи Бренду виходити в масивні контратаки.
На 9 хвилині Волиняни заробили небезпечний штрафний, і після розіграшу чудової комбінації повели у рахунку. Але це не знітило команду з Кропивницького і через хвилину вони встановили статус-кво. Відзначився капітан Тарас Чемерис.
Розпочати другий тайм футзалісти Бренду вирішили з забитого голу. Відзначився Романюк Дмитро. Згодом перевагу закріпив Олександр Шитов потужно пробивши в дальній кут.
Пропустивши втретє, «Нова Поліція» влаштувала справжню осаду воріт волинян, при цьому задіявши п’ятого польового гравця. З рештою це принесло свої плоди. Після затяжного розіграшу, В’ячеслав Головченко скоротив відставання.

16:50  Група C  ЛІЯ (Сухий Єланець, Миколаївська обл.) - East West (Бердичів, Житомирська обл.) 0:1 (0:0)
Гончарук (18’)
Попередження: Блінцов (9’) – Григор’єв (19’)

Рубка. І по м’ячу, і по ногах. Досить агресивний фут зал запропонували нам команди в другому турі групи «С». Не дивлячись на другу гру, Лія виглядає більш впевнено. В середині першого тайму гравці з Миколаївщини мали реальну нагоду вийти в перед. Але м’яч влучив у стійку воріт, а добивання пройшло повз ворота. Під кінець першого тайму гравці East West все ж розбігались, і вже почали домінувати на паркеті, але в результат свою перевагу не могли  втілити.

Другий тайм розпочався також з гойдалок у виконанні обох команд, але гол забили зуміли гравці з Житомирщини. Відзначився Олександр Гончарук. Такий рахунок протримався до кінця зустрічі, не дивлячись на безліч моментів у виконанні обох команд.
За хвилину до кінця зустрічі гравці  Лії почали грати з п’ятим польовим, але дивідендів це їм не принесло.

17:40  Група A  Лугексперт (Сєвєродонецьк, Луганська обл.) - Енерго (Кропивницький) 2:1 (0:0)
Дмитренко (14’), Гаделяускас (21’) – Баришніков (22’)

Матч відкриття третього туру розпочався досить жваво, але дається взнаки друга гра для обох команд. Як Лугексперт, так і Енерго виглядають трошки «підсівшими». Під кінець тайму ініціатива почала переходити «енергетикам», але навіть дійти до воріт Олександра Майби було досить складно.
А ось перерва пішла на користь Лугексперту. На початку другої половини після власного ж пострілу на добиванні рахунок відкрив Сергій Дмитренко. І після цього гра пішла на зустрічних курсах.
Явно результат не влаштовував «енергетиків» і тому голкіпер почав підключатись «на п’ятого», за що і вони поплатились. Євген Гуделяускас забив порожні ворота.  Після цього, перекидаючи голкіпера, Євген міг оформити дубль, але Влучив у поперечку. І тут, відразу, спрацювало правило «Не забиваєш ти – забивають тобі». Максим Баришніков замкнув простріл партнера з флангу.
Луганчани виходять з першого місця.

18:30  Група B  Бренд (Луцьк) - Food Center (Суми) 1:4 (0:2)
 Мисловський (3',17'), Зеленський (10' 23’) – Лисенко (13')
Попередження: Заболодько (12')

На гру проти волинян підопічні Олега Хавренка вийшли в підсиленому складі. До команди приєднався один із лідерів «харчовиків» Агіл Вєлієв. Це і далось в знаки, коли Максим Мисловський відкривав рахунок на початку зустрічі. Після цього було помітно над бажання обох команд. Волинян – зрівняти рахунок, сумчан – збільшити перевагу.
Чудово розіграна комбінація після штрафного, виводить Фут Центр у перед. З передачі Маскима Мисловського, у воротах Бренду розписався Роман Зеленський.
Помилка Бережного дозволила Олександру Лисенку пробити голкіпера сумчан в нижній кут воріт.
Перехопивши передачу в центрі поля сольний прохід використав автор першого м’яча Мисловський.
Команда з Луцька ніяк не хотіла програвати це протистояння, і вирішила грати з п’ятим польовим. Але не так сталося, яка гадалося. Перехопивши м’яч зі своєї половини Зеленський надіслав снаряд прямісінько в ціль. 1:4. Недарма ця гра стала справжньою окрасою цього футзального вечора. Сумчани прямують в 1/8 з першого місця.

19:20  Група C  East West (Бердичів, Житомирська обл.) - LEX-VSK (Суми) 1:4 (0:1)

Голи: Подгочук (16') – Анцибор (6', 14', 19', 22')
Попередження: Мазяр (17’), Павловський (19’) – Мурашкін (15’), Абдулаєв (17’), Шелест (24’)

Ця зустріч кардинально вирішувала кінцеве положення команд в групах. Програвши першу гру в один м’яч, і не реалізувавши купу моментів, підопічні Карацюби мали за мету як найкраще виправитись в очах рідних уболівальників. При цьому перемога, чи бодай нічия виводила б команду з Бердичива на чисте перше місце у групі.
Початок гри ознаменувався добрячим штурмом Лексу, хоча East West надійно стримували оборону, і самі раз по раз виходили в атаки. Однак на 6-й хвилині, після удару Валерія Карацюби, м’яч рикошетом потрапляє до Андрія Анцибора, який без вагань реалізовує момент.
Початок другого тайму ознаменувався досить рівною грою, але проти були сумчани. Розпасувавшись на чужій половині Шелест та Анцибор подвоюють перевагу завдяки влучному удару останнього.
Кутовий дозволив Житомирянам скороти відставання. Після затяжного закидання, м’яч в нижній кут направив Дмитро Подгорчук.  Така перспектива не влаштовувала Лекс, і через 2 хвилини, все той же Анцибор оформлює хет-трик.
Розуміючи, що при цьому розкладі East West займає 3-тє місце в групі, починає розігрувати п’ятого польового, чим результативно користується Анцибор, оформлюючи покер, і роблячи вагому заявку на гонку бомбардирів кубку. 4-1. LEX-VSK з першого місця кваліфікується до 1/8 фіналу.